Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Socjalizm Cytaty

1. Cytaty Pytanie i Komunizm, socjalizm.
2. Morawiecki: robotnicza myśl socjalistyczna jest głęboko obecna w filozofii Prawa i Sprawiedliwości
Thank you for watching!
3. Cytaty największych dyktatorów
q3
4. UpolujEbooka
q4
5. Socjalizm, ideologia społeczna powstała na gruncie krytyki kapitalizmu, głosząca pierwotnie zniesienie stosunków społecznych.
6. Google Sites
q6
7. (Własnymi słowami i do zrozumienia) Nie jednemu w tej kategorii się to przyda (także i mnie) Pytanie kieruję do tych trochę bardziej kumatych.
8. Buzz Gazeta
q8
9. Zadaniem naszym jest dzisiaj odkłamanie treści wyrazu „socjalizm”, oczyszczenie tego pojęcia z nalotu zbrodni leninizmu i stalinizmu, przywrócenie czerwonemu sztandarowi jego nieskalanego blasku.
10. Zbyt wiele gospodarek-zębatek gryzie się w tej niewspółmiernej machinie.
11. Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd.
12. Kongres Nowej Prawicy
q12
13. Zbyt wiele gospodarek-zębatek gryzie się w tej niewspółmiernej machinie.
14. Independent Trader
q14
15. Stefan Kisielewski skomponował wiele utworów muzycznych, utrzymanych w stylu XX-wiecznego neoklasycyzmu, za które był wielokrotnie nagradzany w kraju i za granicą.
16. Wolna Polska
q16
17. Wolna Polska
q17
18. Racjonalista TV
q18
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Kurier Historyczny
q20
21. Antistate – WordPress.com
q21
22. Odznacza się silnym poczuciem sprawiedliwości, która nie dozwala na to, by jedni byli głodni, bezrobotni, bezdomni a inni żyli w nadmiernym bogactwie.
23. Człowiek Tak jak nie ma odwrotu od socjalizmu, tak nie ma powrotu do błędnych metod i praktyk sprzed sierpnia 1980 roku.
24. Słowo socjalizm, zostało przejęte przez komunistów, a między komunizmem ,a socjalizmem jest różnica.
25. Cytaty.info
q25
26. Książka została wydana w ubiegłym roku (czyli po 40 latach) przez Polsko-Amerykańską Fundację Edukacji i Rozwoju Ekonomicznego (PAFERE).
27. Kurier Historyczny
q27
28. Kapitalizm” Inne Socjalizm w jednym zdaniu Niejaki Tom Nicholson opublikował na swoim profilu facebookowym zdjęcie kupionego niedawno samochodu sportowego oraz historię o tym, jak pewien mężczyzna, zobaczywszy jego samochód, podszedł i powiedział, że za sumę wydaną na zakup auta można by.
29. Polish culture
q29
30. Tygodnik Polityka
q30
31. Fizyka Życia
q31
32. Business Insider
q32
33. Człowiek Tak jak nie ma odwrotu od socjalizmu, tak nie ma powrotu do błędnych metod i praktyk sprzed sierpnia 1980 roku.
34. Wyborcza.pl
q34
35. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Oscar Wilde – Zamyslenie.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: