Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Śmieszne Cytaty Z Książek

1. Wskazówki o życiu, które znajdziesz w literaturze dziecięcej.
2. Nie zgadzam się z ojcem Szustakiem (o kompromisie aborcyjnym)
Thank you for watching!
3. 1949) Cytaty z książek Jonathana Samuela Carrolla, amerykańskiego pisarza, pochodzenia żydowskiego od wielu lat stale mieszkającego w.
4. Head Divided
q4
5. Wyrwane z kontekstu
q5
6. Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów (Kartezjusz) Czytanie jest dla umysłu tym, czym gimnastyka dla ciała.
7. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q7
8. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je zinterpretować.
9. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q9
10. Mocne cytaty
q10
11. Stworzyłam to miejsce, aby skutecznie wspierać ludzi w znalezieniu drogi do siebie i do prawdziwej radości z życia.
12. Alicja ma kota
q12
13. Mjakmama.pl
q13
14. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu.
15. Ready for Boarding
q15
16. Wiedzminskie-uniwersum.tumblr.com
q16
17. Demotywatory
q17
18. Zobacz także: Cytaty o małżeństwie i miłości – najpiękniejsze propozycje od znanych autorów Cytaty o kobietach z książek.
19. Opactwo Northanger (Austen Jane) ~”Niedługo się żegnał, niecierpliwie wyglądając tego, co chciał załatwić w domu, a żegnałby się jeszcze krócej, gdyby go nie powstrzymywały namiętne błagania ukochanej, by ….
20. Wiedzminskie-uniwersum.tumblr.com
q20
21. Psa starego, któren mi od maleńkiego wiernie służył, ciągnikiem w noc w nieznane wywiozłem i na pastwę losu żem ostawił.
22. Śmieszne cytaty z komedii – forum humor – dowcip – dyskusja 1.
23. Mjakmama.pl
q23
24. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je zinterpretować.
25. Jest Pozytywnie
q25
26. Head Divided
q26
27. Head Divided
q27
28. „Pisanie mnóstwa książek i artykułów nie jest dowodem mądrości czy energii, lecz tylko przyzwyczajeniem do siedzącego trybu życia” H.
29. Nowe książki Okładki książek Autorzy Użytkownicy Tematy Dziennik zmian FAQ Teksty.
30. Top 10: Ulubione cytaty z literatury Top 10 to akcja, przy okazji której raz w tygodniu na blogu pojawiają się różnego rodzaju rankingi, dzięki którym czytelnicy mogą poznać bliżej blogera, jego zainteresowania i ….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: