Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Mający

1. Pearl Harbor poszukajcie sobie informacji, było wiele / Polskich dywizjonów / natomiast w bitwie o Pearl Harbor nie brał udziału chyba nikt po za Amerykanami.
2. 25 lat niewinności. Sprawa Tomka Komendy – Teaser PL (Official Trailer)
Thank you for watching!
3. Słaby, uległy, nie mający pomysłu, ani zaplecza prezydent miał się nagle objawić jako polityk niezależny, wpływowy i potrafiący zaszachować Nowogrodzką.
4. Prawo Dla Samorządu
q4
5. Poza schematem. Inny sposób bycia.
q5
6. Dzwoni wczora do mnie kolega zbulwersowany po lekturze pewnej książki – współczesna powieść rosyjska, wydana przez firmę, którą kolega ceni za staranność.
7. Towarzystwo Inicjatyw
q7
8. Ułomna osoba prawna, niezupełna osoba prawna, podmiot ustawowy) – podmiot stosunku cywilnoprawnego nieposiadający osobowości prawnej, lecz posiadający na mocy ustawy zdolność prawną.
9. Dzwoni wczora do mnie kolega zbulwersowany po lekturze pewnej książki – współczesna powieść rosyjska, wydana przez firmę, którą kolega ceni za staranność.
10. Z lodowca Gangotri w Himalajach wypływają święte wody Gangesu, które według religii hinduistycznej mają moc oczyszczającą, symbolizując nie mający końca bieg życia.
11. Mib.bip.gov.pl
q11
12. Polski Obserwator
q12
13. Bibuła milanowska
q13
14. NFJP | Narodowy Fotokorpus Języka Polskiego
q14
15. Formularz PIT wypełni za nich Zakład Ubezpieczeń społecznych (ZUS) lub Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego (KRUS).
16. MojaSocjologia.pl
q16
17. Rynek Lotniczy mobile
q17
18. Nauka w Polsce – PAP
q18
19. Przemek Głowa
q19
20. (80) Gdy administrator lub podmiot przetwarzający niemający jednostki organizacyjnej w Unii przetwarza dane osobowe osób, których dane dotyczą, znajdujących się w Unii, a jego czynności przetwarzania wiążą się z oferowaniem towarów lub usług tym osobom w Unii (niezależnie od tego, czy wymaga od tych osób płatności) lub z.
21. Racjonalista TV
q21
22. Express Wołomiński
q22
23. Nowa Trybuna Opolska
q23
24. Na starych zasadach, zgodnie z którymi podstawa wymiaru składek uzależniona jest od przychodu.
25. Pultuszczak.pl
q25
26. Top Farms Nasiona
q26
27. Dermoklinika
q27
28. Dołącz do powszechnego i dobrowolnego systemu długoterminowego oszczędzania.
29. Kosz z książkami
q29
30. Niżej zostały umieszczone linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono informacje związane z wyrażeniem nie mający głosu: » Antonim do frazy nie mający głosu.
31. Studylibpl.com
q31
32. Cesarzów za namową swoich doradców (twierdzących, iż najlepszymi żołnierzami są legioniści nie mający rodzin), zabronił młodym mężczyznom wchodzić w związki małżeńskie.
33. Postawie rodzicielskiej jest to, że dziecko ma zaspokojoną potrzebę poczucia bezpieczeństwa, a jego rozwój przebiega prawidłowo.
34. Film humorystyczny nie mający na celu nikogo obrazić.
35. Radio Katowice
q35
36. Nie pójdzie do góry, kto nie ma matury – wmawiają nam od pokoleń nauczyciele, rodzice i babcie.
37. Katarzyna Stolarska
q37
38. Polskie Krajobrazy
q38
39. Memy – Jeja.pl
q39
40. Jakby nie patrzeć to Podlasie jest zagłębiem tego dupskopolo a ludzie nie mający większego pojęcia o geografi będą ten wspaniały gatunek muzyczny przypisywać także naszemu miastu.
41. Znicz Kłobuck
q41
42. Artur Topolski
q42
43. Kontekst jest taki: Doznał tak dużej przykrości,że jego syn,NIE()MAJĄCY pojęcia o polityce, zaciągnął się potajemnie.
44. Tygodnik Polityka
q44
45. Prezentuje je rodzic, które nie zwraca uwagi na sprawy dziecka, nie bierze pod uwagę jego zdania.
46. Niezależnie od znaczenia imiesłowu, a więc od tego, czy oznacza on cechę stałą (jak przymiotnik) czy też chwilową, przeczące nie pisane jest łącznie, tj.
47. InBody Poland
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: