Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zaskoczenie Cytaty

1. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
2. 💑 Słodkie Pary (Cute Couples) 💑
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Nie powiedział słowa “przepraszam” więc wychodząc z autobusu oznajmiłam mu, gdy on powiedział,że mnie nie puści bo się z.
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Demotywatory.pl
q6
7. Joe Monster
q7
8. Tym, co zakłóca odbiór „Underdoga” są wspomniane już patetyczne sceny walk oraz dialogi dotyczące motywacji głównego bohatera, brzmiące jak aforyzmy z którejś z książek Paula Coelho, albo – co gorsza – okrągłe zdania rodem z przemówienia.
9. Dlatego też charakterystycznym dla nich gestem jest patrzenie na świat rozszerzonymi ze zdziwienia źrenicami.
10. Znajdziemy na nich biblijne cytaty na każdy dzień tygodnia albo cytaty z Biblii mające pomóc nam w zmartwieniach, niepowodzeniach, pocieszyć.
11. Jest Pozytywnie
q11
12. Road Trip Bus
q12
13. Życie i podróże
q13
14. Zaskoczenie, cytat, piękno, sentencje (23439) Memy o tematyce: zaskoczenie, cytat, piękno, sentencje, planowanie, cytaty o życiu, życie, chwile, obrazki, spontan.
15. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q15
16. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q16
17. „Gdy masz atakować blisko, przygotowuj się tak, jakby czekała cię długa droga.
18. Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – 28-latka rzuciła pracę w korpo i została pełnoetatową dominą (125 komentarzy) Historie, kiedy kobiety dawały facetom oczywiste sygnały, ale ci i tak ich nie zauważali.
19. Stokrotka Magazyn
q19
20. Cytaty, aforyzmy, złote myśli
q20
21. Strony internetowe Radom
q21
22. Dlatego też charakterystycznym dla nich gestem jest patrzenie na świat rozszerzonymi ze zdziwienia źrenicami.
23. Życie i podróże
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Rachel miała sprawdzić czy nie ma nawrotu choroby – raka, miała umówioną wizytę na którą jechała, aż tu nagle dostaje telefon, że jej córka Kylie została porwana i jeśli nie zrobi i nie wybierze kolejnego spoiwa do łańcucha zostanie zamordowane jej.
26. Mocne cytaty
q26
27. „Ludzie, którzy nie są zakochani, nie mogą zrozumieć, jak inteligentny człowiek może cierpieć przez bardzo pospolitą kobietę.
28. Należy poniżać ciało, aby tym wyżej wznieść ducha.
29. 58) Strategicznym zaskoczeniem jest zdarzenie, które: – pojawia się w sposób niespodziewany, tzn.
30. Później jako minister robót publicznych, spraw zagranicznych, wreszcie pierwszy prezydent RP.
31. Zaskoczyłaś mnie, Jak pierwsze siwe włosy moich rodziców, Jak pierwsze siwe włosy moich znajomych, Pierwsze siwe włosy na mojej skroni.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: