Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Szansie

1. Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.
2. Trzylatek recytuje „Pana Tadeusza”! Jurorzy zaniemówili! [Mam Talent!]
Thank you for watching!
3. 10 najzabawniejszych cytatów o seksie Seks w wielkim mieście rozkochał nas w czterech bohaterkach mówiących odważnie o seksie, związkach i miłości.
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Kidaj Blog – Andy Design
q6
7. Na tej stronie znajdziecie najpiękniejsze cytaty, o przyjaźni :).
8. Zamyslenie.pl
q8
9. 10 najzabawniejszych cytatów o seksie Seks w wielkim mieście rozkochał nas w czterech bohaterkach mówiących odważnie o seksie, związkach i miłości.
10. Zamyslenie.pl
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. InterviewMe
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Adam Mickiewicz Zobacz wszystkie książki autora Adam Mickiewicz Adam Mickiewicz Cytat 28 stycznia 2020 roku, godz.
15. Znalezionych cytatów o szansie: 73 Dokonałam obliczeń i okazało się, że szanse zwycięstwa na loterii są identyczne, czy grasz, czy nie grasz.
16. Tak jak nasi przodkowie nie otrzymali w darze od niebios ziemi, na której dzisiaj żyjemy, lecz musieli ją wywalczyć z narażeniem życia, tak też w przyszłości łaska ….
17. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
18. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q18
19. Kidaj Blog – Andy Design
q19
20. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
21. „Jeżeli istnieje jakiś jeden sekret sukcesu, to jest to umiejętność przyjmowania cudzego punktu widzenia i patrzenia z tej perspektywy z równą łatwością jak z własnej.
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Dlatego dzisiaj jako inspiracja zebrałem dla Was aż 23 cytaty mądrych kobiet, które sprawią, że poczujesz się dumna z ….
27. 15 inspirujących cytatów o nauce i wiedzy Inspirujące cytaty o nauce i wiedzy, które mogą zainspirować w chwilach, gdy nauka jest ostatnią rzeczą na którą masz ochotę.
28. InterviewMe
q28
29. Konkurs Najlepszych Dyplomów Sztuki Mediów Od 16 maja do 7 czerwca 2019 roku.
30. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q30
31. Miłość jest zap­rzecze­niem egoiz­mu, za­bor­czości, jest skiero­waniem się ku dru­giej oso­bie, jest prag­nieniem prze­de wszys­tkim jej szczęścia.
32. WielkieSlowa.pl
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: