Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Odejściu

1. Przeczytaj opis książki „Kilka myśli o cierpieniu, przemijaniu i odejściu” a także poznaj jej ocenę.
2. K.M.S ✘ Beton – Za Tych Których Nie Ma (XerByQ Blend)
Thank you for watching!
3. Według autora zezwolenie na odejście jest dowodem miłości: zwłaszcza w przypadku, gdy rozstanie będzie tożsame ze szczęściem drugiej osoby, którą.
4. „Choć Jurek wciąż ma siłę Pudziana/ ZUS się upomniał o niego z rana / Bo, chociaż zadań przed Jurkiem góra/ Czeka na niego emerytura/ Po tylu latach pracy, nauki/ Przyszła nareszcie pora, by wnuki/ Także wychować na dzielnych ludzi.
5. Zamyslenie.pl
q5
6. A czy umrę jutro, czy za rok, to niczego nie zmieni — liczy się tylko przesłanie, które pozostawia się za sobą, i młodzi uczeni, którzy dalej pociągną twoją pracę.
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Dziennik.pl
q8
9. Business Manager – Facebook
q9
10. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q10
11. 2011 · Our new desktop experience was built to be your music destination.
12. Zamyslenie.pl
q12
13. Archiwum Allegro
q13
14. Myśli zerwane ze smyczy
q14
15. Aforyzmy – hasło powiązane z: cytat, aforyzmy, miłość, przeznaczenie, besty, sentencje, pole magnetyczne, uczucia, cytaty o miłości, obrazki, mem, memy, cytaty,.
16. Dlatego tym bardziej cenię sobie wszelkie cytaty o śmierci, które uchylają rąbka tej odwiecznej tajemnicy.
17. Wyrażam także nadzieję, że nie zapomni Pani o nas i podobnie jak my wszyscy, będzie dobrze wspominać spędzone tutaj chwile.
18. ” „Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość to nieśmiertelność” „Jest taki ból o którym lepiej nie mówić, bowiem najlepiej wyraża go milczenie” „Odszedłeś tak nagle, pozostawiając smutek i wielki żal.
19. Chwilka Wytchnienia – Piękne cytaty i aforyzmy, Bogaty zbiór cytatów, aforyzmów, przysłów, wierszy, wierszyków i powiedzonek na różne okazje.
20. Miłość to pasja
q20
21. Dlaczego musimy trwać w smutku, gdy wszyscy inni wkoło cieszą się, jakby ich życie nigdy nie miało się zakończyć.
22. Kiedy niebez­pie­czeństwo jest tak wiel­kie, że śmierć stała się nadzieją, roz­pacz jest bra­kiem nadziei, że można umrzeć.
23. Poronilam.pl
q23
24. Joanna Grażyna Kluzik-Rostkowska – polska dziennikarka, polityk, od 2013 do 2015 minister edukacji narodowej, w 2007 minister pracy i polityki społecznej, w 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Rozwoju Regionalnego, od 2005 do 2007 podsekretarz stanu w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, posłanka na Sejm VI, VII, VIII i IX kadencji, założycielka partii Polska Jest Najważniejsza.
25. Nie chodzi o to, byśmy o zmarłym zapomnieli, pozbyli się wspomnień, tęsknoty i uczuć, jakimi go darzymy.
26. Zamyslenie.pl
q26
27. Sentencje o Pracy Cytaty Motywacyjne Cytaty o Pracy Cytaty Motywujące do Pracy czyli Tak Jak Myśli Człowiek, żeby Osiągnąć Sukces w Pracy.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. O przyjaciołach wiem jedno- to ludzie, którym człowiek oddaje ostatnią kanapkę, i nic nie wspomina o tym, że ma jeszcze cztery lekcje.
30. Wesele z klasą
q30
31. Świeczki na torcie, spadająca gwiazda, czterolistna koniczyna, te same cyfry w godzinie, rzęsa na policzku- i zawsze to samo życzenie , bo może akurat się spełni.
32. 85 (Głosujących: 13) „Fotografie są bardzo zwodnicze, dają nam złudzenie, że jesteśmy na nich żywi, a to nieprawda, osoba na którą patrzymy, już nie istnieje i gdyby ona sama.
33. „Choć nasze oczy Cię nie widziały, to nasze serca dawno pokochały”.
34. Kocham teatr
q34
35. Tylko praca daje okazję okryć nam nas samych, pokazać to, czym naprawdę jesteśmy, a nie tylko to, na co wyglądamy.
36. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q36
37. Zatracone w innym świecie
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
39. Polish culture
q39
40. Cytaty z książki „Bez Ciebie – wsparcie po stracie bliskiej osoby” (3) Nie boję się śmierci mojej własnej, lecz śmierci bliskich napawa mnie lękiem.
41. Obserwator Polityczny
q41
42. Zamyslenie.pl
q42
43. Zamyslenie.pl
q43
44. Człowiek nie jest prawdziwie człowiekiem, jeżeli nie jest wolnym.
45. Poniżej przedstawiamy najpiękniejsze i najbardziej przejmujące cytaty o śmierci.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: