Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wichrowe Wzgórza Cytaty

1. Wichrowe Wzgórza – opis produktu: Historia tragicznej miłości i zemsty osnuta na tle dziejów trzech pokoleń dwóch ziemiańskich rodzin, opowieść, której scenerię stanowią tajemnicze i urzekające wrzosowiska północnej Anglii Piekielna to była wyobraźnia i piekło musiała nosić w sobie ta spokojna pozornie dziewczyna.
2. Przeminęło z wiatrem – Wydanie Specjalne 75.rocznica – oficjalny zwiastun Blu-ray i DVD
Thank you for watching!
3. SlidePlayer
q3
4. Repozytorium UwB
q4
5. Słowem Malowane
q5
6. NaszaPracownia.pl
q6
7. Jeżeli ktoś uważa, że najtragiczniejszą miłosną historią jest ,,Romeo i Julia”, to proponuje przeczytać ,,Wichrowe Wzgórza”.
8. Gazeta Krakowska
q8
9. Użytkownik ocenia przeczytane pozycje, a BiblioNETka poleca mu nową lekturę.
10. Pani Kultura
q10
11. News – O.pl Polski Portal Kultury
q11
12. Writtenbyzetka.blogspot.com
q12
13. Lubię cytaty z ksiązki „Wichrowe wzgórza” ale tutaj podam inne cytaty, niestety ich autorów nie znam: `Pamiętaj, że każde 60 sekund, które spędzasz smutny, to minuta radości, której nigdy nie odzyskasz.
14. Mocne cytaty
q14
15. Książka i różnej maści ekranizacje, z których niewątpliwie najbliższa mojemu sercu zawsze już pozostanie ta z roku 1992 w reżyserii Petera Kosminsky ’ego podwójną rolą Juliette Binoche i Ralpha Fiennes.
16. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Tarnów
q16
17. Wszystko o Wszystkim
q17
18. Joe Monster
q18
19. Www.swiatksiazki.pl
q19
20. Nasza pracownia
q20
21. Lustro Rzeczywistości
q21
22. Lubimy Czytać
q22
23. Polskie Towarzystwo Tatrzańskie – Tarnów
q23
24. „Wichrowe wzgórza” „Kiedy Harry poznał Sally” „Przeminęło z wiatrem” „Przeminęło z wiatrem.
25. Wszystko o Wszystkim
q25
26. Odniosłam wrażenie, że „Wichrowe wzgórza” skupiają się głównie na emocjach, nad którymi człowiek nie jest w stanie zapanować.
27. Chociaż opisana tu historia miłości rozegrała się przeszło sto lat temu, natura naszych uczuć, niezależnie od zmieniających się mód i obyczajów, ciągle pozostaje taka sama.
28. Earnshaw, właściciel majątku Wuthering Heights (tytułowe Wichrowe Wzgórza), przywozi do domu bezdomnego, cygańskiego chłopca, którego znalazł na ulicach Liverpoolu i nakazuje własnym dzieciom traktować go jak brata.
29. Literatura klasyczna niezmiernie rzadko gości na blogu, jednak są pozycje, które nie tylko lubię, ale często do nich wracam.
30. Historia szalonej i niespełnionej namiętności dwojga ludzi, która okazuje się niszczycielską siłą.
31. DocPlayer.pl
q31
32. Wspaniały jest również język – często poetycki – który dopełnia „mistycyzmu miłości” i oddaje pełnię przekazu.
33. W krainie absurdu
q33
34. UpolujEbooka
q34
35. Wspaniały jest również język – często poetycki – który dopełnia „mistycyzmu miłości” i oddaje pełnię przekazu.
36. Ale gdyby wszystko zostało, a on zniknął, wszechświat byłby dla mnie obcy i straszny, nie miałabym z nim po porostu nic wspólnego.
37. Onet Kultura
q37
38. Ja czytałam i sage i wichrowe wzgórza, powiem że tu i tu pasuje ten cytat, choc wichrowe wzgóra bardziej przypadły mi do gustu, teraz juz nie pamiętam dokładnie bo czytalam to juz bardzo dawno temu ale było tam duzo fajnych tekstów, piękna ksiązka.
39. Dołącz do Facebooka, by mieć kontakt z Wichrowe Wzgórza Ożw Ryn i innymi, których możesz znać.
40. Onet Kultura
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: