Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Miałes Chamie Złoty Róg

1. PL – Pokolenie stanu wojennego obaliło żelazna kurtynę.
2. FABRYKA – Złoty Róg
Thank you for watching!
3. Miałeś chamie czapkę z piór czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.
4. Oświęcim – NaszeMiasto.pl
q4
5. Wiadomości – Onet
q5
6. W ostatniej scenie „Wesela”, w pełnym napięcia momencie oczekiwania na głos rogu, wzywającego do walki pojawia się postać Chochoła, którego przyśpiewka: „Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur” jest bardzo wymowna.
7. Łódź.Wyborcza – Wyborcza.pl
q7
8. Pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.
9. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
10. Dziennik Polski
q10
11. Demotywatory
q11
12. „Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur”.
13. Chochoł przyśpiewuje zgromadzonym do monotonnego tańca – „Miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur.
14. Polska Times
q14
15. Łódź.Wyborcza – Wyborcza.pl
q15
16. „Miałeś chamie, złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór” Ten chyba jeden z najbardziej znanych cytatów z twórczości Stanisława Wyspiańskiego pokazuje, że urodzony 15 stycznia 1869 roku malarz, grafik, poeta, dramaturg, scenograf – nie bał się krytyki, a przede wszystkim znał swoją wartość.
17. Świnoujście w sieci
q17
18. 2018 · Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.
19. Łódź.Wyborcza
q19
20. Zbliżamy się do tego modelu: konflikt na każdej granicy, olbrzymia emigracja zarobkowa.
21. Łódź.Wyborcza – Wyborcza.pl
q21
22. Gmina Białogard
q22
23. Emultipoetry.eu
q23
24. Laboratorium WIĘZI
q24
25. Łódź.Wyborcza – Wyborcza.pl
q25
26. To głównie dzięki obowiązkowej, publicznej szkole dzieci są coraz głupsze, bezideowe, konformistyczne i ….
27. Dziennik Polski
q27
28. Temat szczecinek.com
q28
29. Widzę, że jest szansa, że nie zbaraniejemy jako Naród, że ktoś zaczyna głośno mówić o katastrofie, do której zmierzamy, i o tym, że zatrzymać się w tym pochodzie to obowiązek nas wszystkich.
30. Wiadomości Wrzesińskie
q30
31. Ten cytat jest aktualny wszędzie, jak mówił Mickiewicz: “Na każdym miejscu i o każdej dobie”, ktoś coś zawsze marnuje i traci.
32. Tygodnik Polityka
q32
33. Publicystyczny.pl
q33
34. To pytanie ma już najlepszą odpowiedź, jeśli znasz lepszą możesz ją dodać.
35. Łódź.Wyborcza
q35
36. Oto hasło jakie partia obłudników spod znaku Prawa i Sprawiedliwości chciałaby wprowadzić w życie po to by ukryć prawdziwe przyczyny Smoleńskiej tragedii.
37. Gdy widzę to, co się dzieje wokół mnie w bliższej i dalszej perspektywie, sięgam pamięcią do „Wesela” i nucę sobie pod nosem: „Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór”.
38. Jeżeli macie problemy z interpretacją tekstu, to proszę bardzo, tutaj jest dowód, że nic nie jest niemożliwe: Oto cytat: „miałeś chamie złoty róg, miałeś chamie czapkę z piór, czapkę wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur” – to jest pełna wersja i chodzi mniej więcej o to, że miałeś w chuj dużo ale wszystko przejebałeś i teraz masz gówno.
39. Media Narodowe
q39
40. Miałeś, chamie, złoty róg, Miałeś, chamie, czapkę z piór: Czapkę wicher niesie, Róg huka po lesie, Ostał ci się ino sznur, Ostał ci się ino sznur.
41. Zielona Góra – Wyborcza
q41
42. „Miałeś, chamie, złoty róg, miałeś, chamie, czapkę z piór: czapki wicher niesie, róg huka po lesie, ostał ci się ino sznur, ostał ci się ino sznur.
43. Polskie Radio 24
q43
44. Demotywatory
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: