Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Trud Wysiłek

1. (EL) Madam President, the European Commission’s effort to help mothers actively participate in the labour market by promoting the application of everything decided in Barcelona in.
2. Gothic I – Rozdział I – 26 poziom (bez gildii)
Thank you for watching!
3. Nidzica – WM.pl
q3
4. Radio Leliwa
q4
5. Czy dasz nam szansę, abyśmy mogli dalej tworzyć źródło Twojej sprawdzonej, darmowej wiedzy, z której właśnie chcesz skorzystać.
6. Głos Szczeciński Plus
q6
7. Za wielkimi wydarzeniami historycznymi stoi patriotyzm, wysiłek i poświęcenie zwyczajnych ludzi – powiedział w niedzielę w Narodowym Muzeum Morskim w Gdańsku wicepremier, minister kultury i dziedzictwa narodowego Piotr Gliński podczas wernisażu ….
8. Tłumaczenie słowa 'trud’ i wiele innych tłumaczeń na angielski – darmowy słownik polsko-angielski.
9. Huta Stalowa Wola
q9
10. O tym, że do wielkich rzeczy dochodzi się przez trud i wysiłek, tak jak działo się to w życiu św.
11. Wysiłek (język polski): ·↑ Apel Obywatelskiego Komitetu Odbudowy Zamku Królewskiego w Warszawie.
12. Gmina Niemodlin
q12
13. Witam, tym, co mnie szczególnie razi, a czego zwłaszcza w mediach jest pełno, jest sformułowanie absolutnie.
14. Słownik niemieckiego z bazą nowoczesnego słownictwa, ciągłe aktualizacje bazy haseł, testy ze znajomości rodzajników.
15. Informacje o trud w darmowym angielskim słowniku w trybie online i w encyklopedii.
16. (EL) Madam President, the European Commission’s effort to help mothers actively participate in the labour market by promoting the application of everything decided in Barcelona in.
17. Na zakończenie Pan Premier przekazał podziękowania dla wszystkich ratowników górskich za trud, wysiłek i zaangażowanie w niesienie pomocy w górach ludziom, których zdrowie i życie jest zagrożone, a szczególne tym, którzy działali podczas ostatnich zdarzeń w Tatrach.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Kolejnym istotnym zagadnieniem przy wystąpieniu zawału jest stres czy nadmierny wysiłek fizyczny związany z wykonywaniem pracy.
20. Bp Libera przed pielgrzymką: do wielkich rzeczy dochodzi się poprzez trud i wysiłek O tym, że do wielkich rzeczy dochodzi się przez trud i wysiłek, tak jak działo się to w życiu św.
21. Dziennikbaltycki.pl
q21
22. Ogromny trud i wysiłek, a mimo to kończycie maraton uśmiechnieci.
23. Dziennik Zachodni
q23
24. Szi – Ministerstwo Obrony Narodowej
q24
25. Dziennikbaltycki.pl
q25
26. Żaden utwór zamieszczony w serwisie nie może być powielany i rozpowszechniany lub dalej rozpowszechniany w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny) na jakimkolwiek polu eksploatacji w jakiejkolwiek formie, włącznie z umieszczaniem w Internecie – ….
27. To ważne i odpowiedzialne zadanie, ale i wielkie szczęście móc dzielić się z najbliższymi miłością i troską – życzyła para prezydencka z okazji Dnia Babci i ….
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Demotywatory
q29
30. Dziennik Zachodni
q30
31. Pozwól przenieść na moje ręce trud i wysiłek związany z organizacją Twojej uroczystości.
32. Jacek Świderski, prezes spółki Wirtualna Polska Holding, został w środę wieczorem nagrodzony za dokonania życiowe w najbardziej prestiżowym konkursie branży digital marketing – IAB MIXX.
33. Dziennik Zachodni
q33
34. Szkoła Podstawowa w Bytomsku
q34
35. Liczba wierszy: 24 · Lista rozwiązań dla określenia trud, wysiłek z krzyżówki.
36. W niniejszym słowniku synonimów języka polskiego dla słowa wysiłek znajdują się łącznie 132 synonimy.
37. Wysiłek jednego człowieka – Jana Pawła II – spowodował, że trud Kościoła i całej generacji pokolenia AK nie został zmarnowany.
38. Będziemy zawsze o tym pamiętać, ile wasz wysiłek znaczy dla Polski – nie tylko dla Śląska, nie tylko dla waszych kopalń, ale dla całej Polski” – podkreślił.
39. Dziękujemy za trud i wysiłek włożony w nasze wychowanie, za cierpliwość i dobre serce.
40. Niestety rzeczy łatwo osiągalne zwykle nie mają dla nas większego znaczenia.
41. Liceum Pijarów – Polska Prowincja Zakonu Pijarów
q41
42. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „trud” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
43. Gmina Mstów
q43
44. Gmina Gościeradów
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: