Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Thatcher Cytaty

1. Nie żyje Margaret Thatcher, była premier wielkiej Brytanii, znana jako „Żelazna Dama”.
2. Zbigniew Zapasiewicz nie żyje
Thank you for watching!
3. Najważniejsze momenty z życia Margaret Thatcher i cytaty, które przeszły do historii [GALERIA] Żelazna Dama do dziś słynie ze swoich niebanalnych wypowiedzi i stwierdzeń.
4. Demotywatory
q4
5. Stanowczość w stosunku do strajkujących górników oraz do państw bloku wschodniego spowodowała nadanie jej przydomku Żelaznej Damy (Iron Lady).
6. Demotywatory
q6
7. Demotywatory
q7
8. Margaret Hilda Thatcher, baronessa Thatcher LG – brytyjska polityk, premier Wielkiej Brytanii w latach 1979–1990, chemiczka, prawniczka.
9. Z drugiej jednak strony jak patrze w ich zdania, które sama zapisuje, widzę bardzo piękną, drugą stronę medalu.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Zasługuje na podkreślenie tu fakt, że pierwszą kobietą premier z łona środowisk politycznych konserwatywnych.
12. W książce „Moje Lata na Downing Street” Żelazna Dama odtwarza swój czas u steru władzy, uzasadnia własne przekonania i zdradza metody, jakimi starała się wcielić je w życie.
13. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Margaret Thatcher – Zamyslenie.
14. Demotywatory
q14
15. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli.
16. Małgorzata Jamroży wzięła udział w 2006 roku w odcinku Szansy na sukces, gdzie została wyróżniona za interpretację utworu “Będę czekać” Steni Kozłowskiej.
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Motywacyjne.cytaty
q18
19. Obrazek losujący co 10 minut cytaty Margaret Thatcher.
20. „Możliwe, że będziesz musiała stoczyć więcej niż jedną bitwę, by odnieść zwycięstwo” – Margaret Thatcher „Spełnienie jest lenistwem, a ja ciągle szukam, waham się, walczę” – Maja Ostaszewska „W życiu nie ma rzeczy, których można żałować.
21. Love The Journey Shop
q21
22. Współpracował z Ronaldem Reaganem i Michaiłem Gorbaczowem, aby zakończyć zimną wojnę.
23. Jest Pozytywnie
q23
24. Pewien młody lewak, loginem @koroluk (który zbanował [w imię wolności słowa] mnie za obalanie jego żałosnych lewackich tez), kolejny raz się kompromituje i swoje neuropowe środowisko.
25. Ta niezwykle rzeczowa biografia opisuje życie Margaret Thatcher, jej osiągnięcia na stanowisku brytyjskiego premiera i późniejsze lata na emeryturze, dostarczając zwięzłego portretu Żelaznej Damy.
26. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
27. Jest jedyną kobietą, która została w Wielkiej Brytanii wybrana szefem partii rządzącej oraz bardzo kontrowersyjną polityczką – wielbioną przez jednych, przez innych nienawidzoną.
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Margaret Thatcher gdy po raz pierwszy ujrzała swoje dzieci w dniu porodu.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: