Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jak Świat Światem

1. Dzień ten, podobnie jak inne uroczystości: Dzień Czynu Partyjnego, Dzień Hutnika, Dzień Drukarza, Dzień Pracownika Przemysłu Spożywczego – według niektórych istniał po to, aby obywatele nie zapomnieli o „przywiązaniu do Państwa Ludowego, miłości do wielkich idei pokoju i socjalizmu”.
2. Studio Accantus – Królowie świata (Romeo i Julia)
Thank you for watching!
3. Gry Made in Poland
q3
4. W naszej ofercie znajdziesz tysiące książek, e-booków, płyt z muzyką, filmów DVD i Blu-Ray oraz gier PC, PS3 i Xbox.
5. Świat jest kompletnie pusty – miłośnicy urządzania wszystkiego od podstaw będą zachwyceni, bo wszystkie parcele zarówno publiczne jak i mieszkalne będą mogli umieścić wg własnego widzimisię.
6. Demotywatory
q6
7. Rozgrywkę w The Sims 4 można dostosowywać na wiele sposobów, włącznie z edycją parceli.
8. Klikinij na miasto, aby zobaczyć informacje szczegółowe o strefie czasowej, bieżącą różnicę pomiędzy czasem uniwersalnym a czasem lokalnym, datę przejścia na czas letni.
9. Demotywatory
q9
10. Pl znajdziesz najciekawsze wiadomości, zdjęcia i wideo związane z: występowanie grup krwi na świecie.
11. Czyli jak się rządzi światem za pomocą słów – od 27,43 zł, porównanie cen w 37 sklepach.
12. Pierwszą założył brytyjski naukowiec z Europejskiego Ośrodka Badań Jądrowych.
13. Niestety krajom bogatym nie opłaca się produkować za dużo tylko po to aby za darmo wyżywić kraje biedne.
14. Express Bydgoski Plus
q14
15. Tętno Regionu
q15
16. Niemal pod każdą szerokością geograficzną Sylwester to czas hucznych prywatek, specjalnych imprez w klubach i wielkich plenerowych koncertów, zwykle pod miejskim ratuszem.
17. W Japonii na progach domów ustawia się latarnie, w Ekwadorze przy grobach gra się w kości, a na Słowacji w zaduszkową noc zostawia się na stole jedzenie.
18. Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Elblągu
q18
19. AliasMegaSklep.pl
q19
20. OLX wykorzystuje zautomatyzowane systemy i partnerów do analizowania, w jaki sposób korzystam z usług w celu zapewnienia odpowiedniej funkcjonalności produktu, treści, dostosowanych i opartych na zainteresowaniach reklam, jak również ochrony przed spamem, złośliwym oprogramowaniem i nieuprawnionym korzystaniem z naszych usług.
21. Wyborcza.pl
q21
22. Ossich,pamiętam te sztuczne manifestacje przyjaźni za Ericha i od razu kontrast kiedy to sprzedawczynie w DDRowie nie chciały Polakom jadącym.
23. Wydawnictwo Literackie
q23
24. Pbc.biaman.pl
q24
25. Zwłaszcza komputery znacząco przyczyniły się do podniesienia jakości naszego życia, dziś zamykając się nierzadko w niewielkich laptopach o ….
26. Tygodnik Polityka
q26
27. Magazyn Przemysłowy
q27
28. ZYGFRYD GDECZYK – WordPress.com
q28
29. Demotywatory
q29
30. Być może dla wielu panów to nieudolna wymówka, gdy 8 marca zapomną o życzeniach lub upominku.
31. Polaneis.pl
q31
32. Znajdziesz tu wszystkie informacje potrzebne osobom bezrobotnym i poszukującym pracy – od możliwości rejestracji w Urzędzie Pracy poprzez prawa i obowiązki oraz możliwości uzyskania pomocy po okoliczności wyrejestrowania.
33. Tumbral.com
q33
34. Pomyśl sobie życzenie a zobaczysz co się stanie… Zacznij myśleć o czymś czego naprawdę pragniesz To funkcjonuje…, osoba która mi wysłała tą wiadomość powiedziała że jej życzenie spełniło się po 13 dniach po odczytaniu tej wiadomości.
35. Kobiecy Ełk
q35
36. 2020 · W związku z tym mam pytanie: Jak odnaleźć się w świecie gdzie ,,trzeba umieć się sprzedać”, ,,skromność nie jest sexy” a wrażliwość i empatia są reliktem przeszłości.
37. Demotywatory
q37
38. DocPlayer.pl
q38
39. Express Bydgoski
q39
40. Łódź – NaszeMiasto.pl
q40
41. Obecnie zwyczaj wręczania sobie prezentów z okazji mikołajków obecny jest na każdej szerokości geograficznej.
42. Kuchenny Kredens
q42
43. Michał Rusinek
q43
44. Komputer Świat
q44
45. Gospodarka – Dziennik.pl
q45
46. Demotywatory
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: