Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Paragraf Znaczek

1. – napisał w Różne tematy: Jednostka budżetowa (szkoła) – na jakim paragrafie ujmujecie zakup znaczków pocztowych.
2. MP Górna Grupa
Thank you for watching!
3. Kto, składając zeznanie mające służyć za dowód w postępowaniu sądowym lub w innym postępowaniu prowadzonym na podstawie ustawy, zeznaje nieprawdę lub zataja prawdę, podlega karze pozbawienia.
4. Platforma Zakupowa
q4
5. ORTH Multimedia
q5
6. 0 i chciałbym za pomocą kombinacji klawiszy na klawiaturze od razu mieć znak paragrafu a nie poprzez kliknięcie w zakładkę wstaw i znak specjalny, czy może mi ktoś pomóc.
7. DocPlayer.pl
q7
8. Mozesz to zrobic WSTAW – SYMBOL – (fiszka)znaki specjalne – tam jest znaczek paragrafu kolo opisu sekcja.
9. Ta strona została przetłumaczona automatycznie i może zawierać błędy gramatyczne lub nieścisłości.
10. Znaleziono 113 interesujących stron dla frazy paragrafy kodeksu karnego art 231 1 w serwisie Money.
11. Co do komunikatu o aktualizacji – może faktycznie systemowi Windows czegoś brak do szczęścia i warto byłoby zająć się samym Windowsem.
12. Raz, zaraz w pierwszej linijce, należy zmienić nazwę funkcji z wstaw_paragraf na jakąkolwiek inną.
13. ” i cyframi arabskimi z kropką, z zachowaniem ciągłości numeracji artykułów w obrębie całej ustawy, a przy powoływaniu – skrótem „art.
14. Urząd Dzielnicy Wesoła
q14
15. BIP UM Tychy
q15
16. Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Gdyni
q16
17. 2004 · > Scieżka: Narzędzia -> Autokorekta -> Zamiana > W górnym polu po lewej naciśnij alt+p, potem obok wstaw znak specjalny > (prawy klik), czyli znaczek 'paragraf’ o żądanym kształcie (w ….
18. Zastrzeżenie prawne: materiały związane z prawem nie stanowią obowiązującej wykładni prawa lecz jedynie opinie.
19. CZESC, właśnie pisze w wordzie podanie i nie wiem jak sie robi paragraf chodzi mi o taki znaczek w symbolach nie mogo go znaleść.
20. W razie przejścia zakładu pracy lub jego części na innego pracodawcę staje się on z mocy prawa stroną w dotychczasowych stosunkach pracy, z zastrzeżeniem przepisów § 5.
21. Aby było ciekawiej, wynajmujący nie był z komputerami „za pan brat” więc zamiast symbolu paragrafu był użyty symbol & (and).
22. Kraków.Wyborcza.pl – Wyborcza
q22
23. Bajeczne obrazy
q23
24. Sklep mundurowy
q24
25. Jak napisać…
q25
26. Szymkiewicz.pl
q26
27. Poradnik Transportowy
q27
28. 2017 · witam a może mi ktoś podpowiedzieć jaka w latexu komenda aby wstawić znaczek paragrafu – chodzi mi o taki tekst – np: Ustawa z dnia.
29. DocPlayer.pl
q29
30. Fundacja Tarcza
q30
31. Wstawianie niestandartowych znaków na stronie WWW: ISO-8859-1 (Latin-1), symbole (litery greckie, interpunkcja, literowe, strzałki, matematyczne, geometryczne.
32. Chodzenie po menusach za każdym razem, aby dodać jeden znaczek paragrafu może być irytujące, więc teraz będzie szybszy sposób.
33. Dzieje się tak dla tego, że znajduje się on na jednym klawiszu z literą Q, a naklejka z symbolem małpki bardzo szybko ulega wytarciu ….
34. § Publikacja na stronie internetowej a paragraf 24 Kodeksu Cywilnego (odpowiedzi: 8) Prowadzę stroną internetową organizacji związkowej.
35. Depositphotos
q35
36. Polszczyzna.pl
q36
37. W jakim paragrafie klasyfikować zakup znaczków pocztowych – napisał w Rachunkowość budżetowa: WitamJesteśmy samorządową jednostką budżetową, do tej pory zakup znaczków pocztowych na Poczcie Polskiej był klasyfikowany w § 4300 Zakup usług pocztowych i byłam przekonana, że to jest prawidłowe.
38. Termin do wniesienia zażalenia biegnie dla wierzyciela od daty wydania mu tytułu wykonawczego lub postanowienia odmownego, dla dłużnika – od daty doręczenia mu zawiadomienia o wszczęciu egzekucji.
39. Jeden z najdawniejszych przykładów zastosowania znaku @ to dokument z 1448 roku o nazwie „Taula de Ariza”, będący rejestrem dostaw pszenicy z Królestwa Kastylii do Królestwa Aragonii.
40. Blog Informatyczny
q40
41. Przepis na LibreOffice
q41
42. W systemie Windows można go wprowadzić za pomocą kombinacji klawiszy Alt+21 z klawiatury numerycznej.
43. Pakamera.pl
q43
44. Jak napisać…
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: