Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Czas To Pojęcie Względne

1. Można zatem powiedzieć, że zegary w tym wypadku stanowią jedynie dekoracje, którą można wzbogacić na ….
2. Robert Hołyst: Entropia
Thank you for watching!
3. Wyborcza.pl
q3
4. Demotywatory
q4
5. Szum moich myśli
q5
6. Prostoomuzyce
q6
7. Pawlowska.pl
q7
8. Podatki – eGospodarka.pl
q8
9. Zwierciadlo.pl
q9
10. Prestiz trojmiasto
q10
11. Czas to pojęcie wzgledne – Zdjęcia – Czas,pojęcie,wzgledne.
12. Gazeta Olsztyńska
q12
13. A nawet nasza Nonsensopedia, wczoraj była śmieszna, dziś jest śmieszna, za 8 lat nie będzie Polski, bo atakują klony, a Nonsensopedia dalej będzie śmieszna.
14. Czas – skalarna (w klasycznym ujęciu) wielkość fizyczna określająca kolejność zdarzeń oraz odstępy między zdarzeniami zachodzącymi w tym samym miejscu [potrzebny przypis].
15. Tygodnik Polityka
q15
16. Mądre życie, motywacja, cele i działanie.
q16
17. Pamiętam dokładnie to podniecenie gdy załapałem się do zamkniętych weekendowych testów, a potem do zamkniętej bety W nagrodę dostałem 10 kamo ( fakt, że fajnych).
18. فيسبوك – Facebook
q18
19. Demotywatory
q19
20. Dobreprogramy
q20
21. Kiedyś „wpadł mi w ręce” artykuł o posiadaniu lub raczej nie posiadaniu czasu wolnego, zaczęłam się trochę nad tym zastanawiać czym tak naprawdę jest czas wolny.
22. Przypominasz sobie jak wolno wtedy czas Ci płynął, minęło może 10 minut, zanim starsza pani łącznie z kasjerką przeliczyły całą emeryturę a Tobie wydawało się jakby co najmniej minęły 4 godziny.
23. Kościół was wspiera jak tylko to możliwe, a Kościół zawsze wygrywa, bo spada jak koty na cztery łapy.
24. SlidePlayer
q24
25. Jest wiele kup moze byc kupa kup kupa ludzi kupa jako kupa itd zaiste kupa to pojecie filozoficzne a to co ma korzenie filozoficzne jest pojęciem względnym.
26. DocPlayer.pl
q26
27. Norwegolożka
q27
28. Not a boring life
q28
29. Zobacz więcej postów strony The Farm 51 na Facebooku.
30. Po drugiej stronie lunety
q30
31. IAutomatyka
q31
32. Tłumaczenie słowa 'pojęcie względne’ i wiele innych tłumaczeń na angielski – darmowy słownik polsko-angielski.
33. Dom ze Stodoły
q33
34. A jednak chociaż dalej jestem zapracowany to jakoś dziś tutaj piszę.
35. Demotywatory
q35
36. Prostoomuzyce
q36
37. Wielu z Was bardzo nisko ocenia ten serial ale weźcie pod uwagę, iż jego realizacja wymaga włożenia wiele pracy, energii i środków.
38. Pojęcie to staje się szczególnie użyteczne w ogólnej teorii względności, gdy rozważane są zjawiska zakrzywienia czasoprzestrzeni, a więc grawitacji.
39. Forum Motoryzacyjne, Forum Samochodowe, Auto Forum.
40. Meme Generator
q40
41. Matylda Daily
q41
42. Tuż przed wylotem mój mąż zaczął snuć wizje o skomplikowanych infrastrukturach portów lotniczych, dwóch kondygnacjach nadziemnych, jednej kondygnacji podziemnej, wielu obszarach usługowych, kilku hangarach, niezliczonej ilości terminali każdym składającym się z kilku poziomów oraz o wielu kilometrach.
43. Bałagan w twoim pokoju jest pojęciem względnym, ponieważ ty nie uważasz, żeby był duży a twoja mama jest na ciebie zła bo twierdzi że jest ogromny :D.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: