Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dodaje Otuchy

1. W zimny poranek 3 sierpnia 2017… (jeszcze w mroku), po przebudzeniu chodziła mi po głowie piosenka, chyba gdzieś z pielgrzymkowego szlaku: „Matka z radością poda dłoń, gdy powiesz ‘Mario, w Tobie ufność Mam’”.
2. Niezwykły szewc
Thank you for watching!
3. Interia Muzyka
q3
4. Art-Madam.pl
q4
5. Artur jest światowej klasy bramkarzem – twierdzi i dodaje, że nie interesuje go prywatne życie partnera z zespołu: – Nie obchodzi mnie jego styl bycia albo co porabia poza klubem.
6. Człowiek, niezależnie od tego, kim jest, czym się zajmuje, jak żyje czy ile ma lat, POTRZEBUJE BOGA.
7. Dodaje otuchy tym, którzy porzucili wszystko ze względu na dobrą nowinę, obiecując, że otrzymają teraz ‛stokrotnie, […] wśród prześladowań, w nadchodzącym zaś systemie rzeczy — życie wieczne’ (10:1, 25, 30).
8. Bluszcz – Flog
q8
9. Demotywatory
q9
10. Gry planszowe, książki i zabawy dla dzieci
q10
11. Dopuszczalne w grach.
12. Radzi dziewczynie, by nie powtórzyła jej błędu sprzed dwóch lat i skoncentrowała się na egzaminie, a nie na rozpamiętywaniu rozstania z Kamilem.
13. Wpół do szóstej
q13
14. Wpadła mi w ręce piękna książeczka o Skrzacie, który dogląda ludzkich domów, zagród i szepcze, rozmawia po skrzaciemu ale tak, że każdy zrozumie.
15. Jeżeli znasz inne znaczenia pasujące do hasła „dodawać otuchy” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
16. Nie dość, że przez ponad ćwierć wieku dyktator Łukaszenka próbował sprowadzić społeczeństwo do roli zsowietyzowanej masy pozbawionej idei narodowej, teraz totalny wyraz braku wiary w Białorusinów pokazała Swietłana Aleksijewicz, laureatka nagrody Nobla w.
17. A jest on tyleż prosty, co znaczący: budowane od ponad trzech lat ścieżki propagandowe nie tylko nie zadziałały, ale wręcz zawaliły się z wielkim hukiem.
18. Demotywatory
q18
19. W wolnym czasie lubi haftować, a gdy ma ochotę na bardziej aktywne jego spędzanie, to wybiera przejażdżki rowerowe.
20. E-inspiracja – wywiady, ciekawe historie, pasje, inspiracje
q20
21. Piotr Czartoryski-Sziler, Rybnik „Nasz Dziennik” to jedyny dziennik, który mówi prawdę o wszystkich bolączkach górników – uważa Marek Godlewski, przewodniczący „Solidarności” KWK „Jankowice” w Rybniku.
22. Decablog – Decathlon
q22
23. W naszym słowniku synonimów języka polskiego dla wyrażenia dodawać otuchy znajdują się łącznie 34 synonimy.
24. W CAŁYCH dotychczasowych dziejach ludzkości zawsze byli ludzie, którzy nie mogli zrozumieć, dlaczego złym wszystko się wiedzie.
25. SlidePlayer
q25
26. Olejki eteryczne
q26
27. Crawford.research.yale.edu
q27
28. Cuda każdego dnia
q28
29. WDolnymŚląsku.com
q29
30. SlidePlayer
q30
31. Demotywatory.pl
q31
32. Fandemonium
q32
33. Tv/IndyStarCraft StarCraft 2 za darmo / filmy dla nowych / przedstawienie ra.
34. Zespół Szkół Weterynaryjnych i Ogólnokształcących Nr 7 w Łomży
q34
35. Emil Szweda opublikowano: 23-08-2012, 08:49 Wynik czwartkowej sesji zdaje się zależeć od wstępnych odczytów PMI dla sektora produkcji w Europie oraz od danych o sprzedaży domów w USA.
36. Jakość, idąca w parze ze stale doskonalonym warsztatem sprawiły, że dziś możemy przygotować dla Państwa wyjątkowe dodatki do domu oraz dekoracje na stół, których obecność dodaje otuchy i wprowadza przyjazną atmosferę.
37. Gdy w naszych sercach zagości smutek i rozpacz warto sięgnąć po cytaty dodające otuchy.
38. Sądecki Włóczykij
q38
39. Demotywatory
q39
40. Woman advice.pl
q40
41. PoGodzinach – Lca.pl
q41
42. Żywiec Super-Nowa – Super-Nowa Bielsko
q42
43. Mazowiecki Szpital Onkologiczny
q43
44. Demotywatory
q44
45. Tak jak po zimie przychodzi wiosna, tak i po ciężkich chwilach wreszcie zaświeci słońce, nadejdą w końcu te lepsze dni, na które czekasz.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: