Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Słowa Otuchy Cytaty

1. Temat: Motywujące słowa/cytaty Dlatego, że większości społeczeństwa (na szczęście zresztą), nie stanowią szczury pędzące za wszelką cenę na szczyt, tylko ludzie pragnący spokojnego życia i wystarczająco motywuje ich terminowo przelewane kompletne wynagrodzenie, a nie jakieś cytaty rodem choćby z poprzedniej epoki.
2. 8. Potęga modlitwy, która przynosi pocieszenie
Thank you for watching!
3. Dzisiaj dostałam tragiczną wiadomość od naszej koleżanki Jogi 45.
4. Biznes i Finanse (33430) Dla Dorosłych (94864) Dom i Ogród (73108) Gry.
5. Hamlet do Poloniusa – Akt II Ale pękaj, serce moje, bo usta milczeć muszą Hamlet – Akt I On sam jest rodu swego niewolnikiem Laertes (o Hamlecie) – Akt I W swoich nadziejach, popadł najprzód w smutek Potem w bezsenność, potem w wstręt ….
6. Babiuchy, bałabuchy, bankuchy, baumkuchy, berbeluchy, bezruchy, bezuchy, białouchy, białuchy, Biełuchy, biełuchy, Boduchy, Boruchy, bruzdobrzuchy, brymuchy.
7. Poronilam.pl
q7
8. Bogaty zbiór zawierający aforyzmy, cytaty, sentencje pogrupowane tematycznie.
9. Wykaz tagów dla synonimów słowa otucha: synonim otuchy, inaczej otucha, synonimy do wyrazu otucha, inaczej o otusze, wyrazy bliskoznaczne do słowa otucha, synonimy do słowa otucha, inne określenia słowa otucha.
10. Dobre słowa
q10
11. Miłość między cnotami jest tym, czym słońce między gwiazdami: nadaje im blasku i urody.
12. Losuj hasła do kalamburów, losowe imiona, litery, obrazki, liczby, cytaty, kraje, miasta, dowcipy i inne słowa.
13. WielkieSlowa.pl
q13
14. Temat: Słowa, które maja moc czyli cytaty z Pisma Świętego właściwie dwa cytaty, dookreślają właściwie dwa ważne (najważniejsze poza samym odkupieniem i nadzieją) elementy z misji Jesusa – Mt 6,6 – Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ….
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Tagi: cytaty o śmierci, kondolencje, mowa pogrzebowa, mowa pożegnalna, sentencje, śmierć Regulamin korzystania z serwisu Serwis Pogrzebowy to portal, który ma być pomocny bliskim osobom zmarłych.
17. Prawdziwy mężczyzna to jest ten, kto przede wszystkim nie wie, że jest prawdziwym mężczyzną i który nie boi się tego, że nim nie jest.
18. Moje cztery najnowsze cytaty, które teraz mam w zeszyciku pod ręką: „Życie jest jak słuchanie obcokrajowej piosenki – na początku nie wiadomo, co nas czeka potem, czasem nieciekawa, chwilami emocjonująca, zaczynamy ją rozumieć ją dopiero od środka, ale co to za radość zrozumienia jedynie urywków, gdy i tak uważamy, że innych nuta życiowa piękniejsza.
19. Żyć i być – dla innych zawsze warto kochać , śnić , rozwijać siebie wciąż radość , łzy – to wszystko częścią życia lecz warto przeżyć je.
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q21
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Poczucie humoru to przede wszystkim dystans pokonany świadomie , nie ucieczka bynajmniej.
24. Teksty o miłości jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
25. Cytaty.info
q25
26. Poronilam.pl
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. Zamyslenie.pl
q29
30. Manufaktura Radości
q30
31. Z pomocą przychodzą nam wtedy różnego rodzaju cytaty i słowa, wypowiedziane, przez pewne osoby, dzięki którym dostaniemy motywacji i kopa do dalszego działania.
32. Miłe słowa na dzień dobry potrafią rozjaśnić nawet najbardziej pochmurny dzień, a jeśli nie zawsze można przekazać je osobiście, warto użyć do tego celu telefonu.
33. Tydzień Wychowania
q33
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: