Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wariaci Cytaty

1. Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć.
2. Kabaret Moralnego Niepokoju – Zadanie z matematyki (Official Video, 2019)
Thank you for watching!
3. Wyszukiwarka: wariaci Jonathan Carroll Cytat 24 stycznia 2010 roku, godz.
4. Zamyslenie.pl
q4
5. Duży Niebieski Dom
q5
6. Nigdy nie wzniesiesz się ponad to, czemu nie chcesz spojrzeć w oczy.
7. 157 wyników #wariaci.
8. Wyrwane z kontekstu
q8
9. Pytania oznaczone tagiem „wariaci” w Zapytaj.
10. Znajdować w bliźnich to, co najbardziej wartościowe.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Teksty o miłości jak miłosc że smutek milosc dbaj o miłość cytaty o miłości jest cytaty-o-zyciu powiedzenia madre-mysli cytaty o życiu sentencje cytaty o milosci zycie dfafa zyciowe mądre myśli temysli.
13. Najlepsze Kawały, Czarny, Humor Dowcip Żart Anegdot Dnia.
14. Pamiętam że na początku był taki fajny cytat którego nie potrafię sobie przypomnieć, ale po ze tym: „Jesteś szalony, brak Ci piątej klepki, jesteś.
15. Zamyslenie.pl
q15
16. Cytaty.info
q16
17. Cytaty.info
q17
18. Demotywatory
q18
19. Cytaty o rodzinie Cytaty o smutku Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o uśmiechu Cytaty o szczęściu.
20. Gazeta Wrocławska
q20
21. Gdy dopada cię codzienna mdłość dnia, załóż coś śmiesznego, wybiegnij na ulice,śmiej się na głos, rób, co chcesz,nie miej zahamowań,bądź nieprzewidywalny i szalony.
22. Zamyslenie.pl
q22
23. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Read ~36~Wariaci from the story Cytaty by ZwariowanaOliwka (Oliwia) with 647 reads.
26. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q26
27. Miłość to pasja
q27
28. 2419 osób lubi to · 4 osoby mówią o tym.
29. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
30. Znajdować w bliźnich to, co najbardziej wartościowe.
31. Mam jednak cichą nadzieję, że obudzą one w Was różnorodne uczucia, skłonią do przemyśleń, a może nawet zachęcą do zagłębienia źródła ich pochodzenia.
32. Ażeby przejść przez nasz próg, robi się tak małe, że często już go nie dostrzegamy.
33. Byłem świadkiem cudu, a jednak zastanawiałem się, czy przypadkiem nie tędy właśnie przechodzą na „tamtą stronę” wszyscy wariaci.
34. Może wariaci to tacy ludzie, którzy wszystko widzą tak, jak jest, tylko udało im się znaleźć sposób, żeby z tym żyć.
35. Prawda jest taka, że każdy duży zbiór nawet zwyczajnych książek deformuje przestrzeń, o czym łatwo się przekonać, odwiedzając jeden z tych naprawdę staroświeckich antykwariatów – jeden z tych, które wyglądają jak zaprojektowane przez M.
36. Życiowe cytaty czy mądrości życiowe – w życiu przytrafiają nam się różne sytuacje, a my w poszukiwaniu sensu okoliczności, w których się znaleźliśmy, próbujemy jakoś je.
37. Wcześniej czy później rozbiją sobie głowę i wtedy sami uznają, rozumiesz, sami uznają, że słońce świeci dla wszystkich.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: