Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kisielewski Cytaty

1. Wszelkie demotywatory w serwisie są generowane przez użytkowników serwisu i jego właściciel nie bierze za nie odpowiedzialności.
2. „105 rocznica urodzin Stefana „Kisiela” Kisielewskiego” – spotkanie w restauracji Ciechan na Foksal
Thank you for watching!
3. Nie wydaje mi się właściwe, ani umoralniające przedstawianie w tak zwanych katolickich powieściach dla młodzieży cnoty zawsze spotykającej się z nagrodą i ….
4. Polish culture
q4
5. Był polskim prozaikiem, publicystą, kompozytorem, krytykiem muzycznym, pedagogiem, posłem na Sejm PRL II i III kadencji z ramienia frakcji Znak.
6. TVP Tygodnik – TVP.pl
q6
7. Niezłomni.com
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Histmag.org
q9
10. Stefan Kisielewski Zobacz wszystkie książki autora Stefan Kisielewski Stefan Kisielewski Cytat 2 stycznia 2011 roku, godz.
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. Histmag.org
q12
13. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Stefan Kisielewski – Zamyslenie.
14. Zamyslenie.pl
q14
15. Pomimo szybkiego przyjazdu wezwanej przez jednego z okolicznych mieszkańców karetki, stan artysty był na tyle ciężki, że nie była możliwa dłuższa podróż, jak tylko do szpitala.
16. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q16
17. Demotywatory
q17
18. Jan August, Zygmunt, Stefan, Wacek odsłaniają się w cytatach, wypowiedziach najbliższych, przyjaciół, znajomych.
19. Cytaty.info
q19
20. Zamyslenie.pl
q20
21. KobietaMag.pl
q21
22. Stefan Kisielewski – cytaty „To, że jesteśmy w dupie to jasne.
23. Stefan Kisielewski: Pocieszam się tylko, że ta stara k…a Francja odcierpi jeszcze za naszą krzywdę, zawsze nas zdradzała i sprzedawała.
24. Jeśli zaś chodzi o jego (kaca) sens merytoryczny, to zauważyć się godzi, że nie zawsze wiąże się ono koniecznie z nadużyciem alkoholu – miewa i swój związek z nadmiarem przeżyć duchowo ideowych, względnie z ich bankructwem.
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Stefan Kisielewski „Kisiel” – WordPress.com
q26
27. Odpowiedź wbrew pozorom nie jest skomplikowana – nikt bardziej i nikt mniej – po prostu Kisiel, jedyny w swoim rodzaju, wyjątkowy.
28. Stefan Kisielewski „Kisiel” – WordPress.com
q28
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Pieniądze szczęścia nie dają, lecz każdy chce to spraw­dzić osobiście.
31. Księga Amosa – cytaty Księga Amosa – cytaty chronologicznie Amosa 3 Doprawdy, Pan BÓG nic nie czyni, jeśli nie objawi swojej tajemnicy swym sługom, prorokom.
32. Stefan Kisielewski „Kisiel” – WordPress.com
q32
33. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
34. Niezwykle.com
q34
35. Niezwykle.com
q35
36. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: