Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Regina Brett Cytaty

1. Trzy książki Reginy Brett (w tym najnowsza – „Kochaj”) to aż sto pięćdziesiąt drogowskazów – sto pięćdziesiąt lekcji, w których autorka przeplata własne przeżycia z doświadczeniami ludzi spotkanych na swojej krętej drodze, przywołując ważne dla siebie postaci, książki, filmy, cytaty i chwile.
2. Jak kochać i dać się kochać?
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Rośnij w Siłę
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Rodzice uczą chodzić…Idole jak nie upaść…
q6
7. Mjakmama.pl
q7
8. Katarzyna Bieleniewicz
q8
9. Czasem jedne drzwi zatrzaskują się przed nami z takim hukiem, że nie słyszymy cichego skrzypnięcia następnych, które właśnie się uchylają.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Świat Książki
q11
12. Książka Bóg nigdy nie mruga autorstwa Brett Regina , dostępna w Sklepie EMPIK.
13. Blog położnej o ciąży, porodzie i macierzyństwie. – ZapytajPolozna.pl
q13
14. WielkieSlowa.pl
q14
15. Książki Dobre Jak Czekolada
q15
16. Blask Książek
q16
17. Rozmawiałyśmy o tym, czy dbanie o siebie to egoizm, a ona oświadczyła: – Biblia mówi, że mamy kochać bliźniego swego jak siebie samego – a nie bardziej.
18. Ewelina Mierzwińska
q18
19. Za felietony drukowane na łamach największej gazety w Ohio, „The Plain Dealer”, otrzymała wiele krajowych i stanowych nagród.
20. 31 maja 1956 w Ravenna (Ohio)) – amerykańska pisarka, dziennikarka i felietonistka, autorka książek o charakterze motywacyjnym.
21. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
22. Autorka uwielbianych przez czytelników lekcji „Bóg nigdy nie mruga”, „Bóg zawsze znajdzie ci pracę” oraz „Jesteś cudem”, będących błyskotliwymi i naładowanymi pozytywną energią felietonami motywującymi.
23. Nastoletni Azyl
q23
24. Nie lubię także książek, które mają sprawić, że moje życie będzie idealne, a ja nabiorę przekonanie, że jestem boska.
25. Wyrwane z kontekstu
q25
26. Nowa książka autorki bestsellera Bóg nigdy nie mruga, cieszącego się niesłabnącym zainteresowaniem czytelników na całym świecie.
27. Lubimy Czytać
q27
28. Mocne cytaty
q28
29. Mocne cytaty
q29
30. Rośnij w Siłę
q30
31. Dariadance – WordPress.com
q31
32. Tymczasem w prawdziwym życiu zwykle wolimy trzymać się tego, co znamy, najdłużej jak to możliwe.
33. Oczarowana Książkami
q33
34. Tym razem Regina Brett dzieli się z nami opowieściami o tym, że szczęście zależy od nas samych – naszych wyborów i decyzji, któ.
35. Pokochajzycie.pl
q35
36. Pl – Zróżnicowany zbiór ofert, najlepsze ceny i promocje.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: