Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Viktor Frankl Cytaty

1. CYTATY / Formułowanie pytania o sens życia w tak ogólny sposób przypomina pytanie mistrza szachowe­go: „Mistrzu, czy możesz mi zdradzić, które posunięcie jest najbardziej skuteczne.
2. Przeszkoda czy wyzwanie? Stoicyzm odpowiada na pytanie Jak żyć?
Thank you for watching!
3. ” „Człowiekowi można odebrać wszystko prócz jednego: ostatniej ludzkiej wolności – wyboru postawy w określonych okolicznościach, wyboru własnej drogi.
4. Studylibpl.com
q4
5. OdwazSieZyc.eu – Marz, działaj, zwyciężaj! – Motywacja każdego dnia
q5
6. 2017 · W swojej książce „Człowiek w poszukiwaniu sensu” tak pisze o roli znaczenia i odpowiedzialności w naszym życiu: To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju.
7. StrefaRozwoju.pl
q7
8. Być człowiekiem to znaczy być skierowanym na coś lub na kogoś, być oddanym dziełu, któremu się poświęcamy, człowiekowi, którego kochamy, lub Bogu, któremu służymy.
9. Mandala Doroty
q9
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Centrum OBECNOŚCI
q11
12. Centrum OBECNOŚCI
q12
13. Rośnij w Siłę
q13
14. Cytaty.info
q14
15. Problemy Profesjologii – Uniwersytet Zielonogórski
q15
16. Frankl zabiera swoich czytelników w pasjonującą, choć momentami przerażającą podróż w głąb skomplikowanych mechanizmów ludzkiej osobowości, które podporządkowane zostały pod jeden, dość prymitywny cel, jakim jest przetrwanie.
17. Victor Mochere
q17
18. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q18
19. Frankl – Człowiek w poszukiwaniu sensu 61 osób to lubi lubię to To, że jako istoty ludzkie jesteśmy wyjątkowi i jedyni w swoim rodzaju, wyróżnia nas spośród innych, nadając sens naszej egzystencji i wpływając w jednakowy sposób na naszą pracę twórczą, jak i na naszą zdolność do miłości.
20. Jedna i ta sama rzecz, rzutowana ze swojego wymiaru na wymiar niższy niż własny, odbija się w ten sposób, że jej odbicia wzajemnie sobie przeczą.
21. Like “Man does not simply exist but always decides what his existence will be, what he will become the next moment.
22. Wydawnictwo Uniwersytetu Śląskiego – Uniwersytet Śląski
q22
23. DocPlayer.pl
q23
24. Self-actualization cannot be attained if it is made an end in itself, but only as a side effect of self-transcendence.
25. Wojtek Fortuna
q25
26. Michał Pasterski
q26
27. Rośnij w Siłę
q27
28. Pl (Forum) publikowane są przez użytkowników portalu i nie są autoryzowane przez Redakcję przed publikacją.
29. DocPlayer.pl
q29
30. StrefaRozwoju.pl
q30
31. Zbiór cytatów, miejsce zamyślenia i refleksji, pouczające, wprawiające w zadumę sentencje i myśli.
32. Rośnij w Siłę
q32
33. CYTATY / Formułowanie pytania o sens życia w tak ogólny sposób przypomina pytanie mistrza szachowe­go: „Mistrzu, czy możesz mi zdradzić, które posunięcie jest najbardziej skuteczne.
34. Viktor Emil Frankl (26 March 1905 – 2 September 1997) was an Austrian neurologist and psychiatrist as well as a Holocaust survivor, surviving Theresienstadt, Kaufering and Türkheim.
35. Viktor Frankl (1905–1997) – psychiatra i psychoterapeuta austriacki, więzień obozów koncentracyjnych, m.
36. Lubimy Czytać
q36
37. Google Sites
q37
38. WielkieSlowa.pl
q38
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: