Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytat Z Pisma

1. Z Księgi Mądrości Modlitwa o mądrość (Mdr 9,1-18) Boże przodków i Panie miłosierdzia, któryś wszystko uczynił swoim słowem i w Mądrości swojej stworzyłeś człowieka, by panował nad stworzeniami, co przez Ciebie się stały, by władał światem w świętości i sprawiedliwości i w prawości serca sądy sprawował – dajże mi Mądrość, co dzieli tron z Tobą, i nie.
2. Biblia-cytaty.flv
Thank you for watching!
3. Kimże jest ta, która świeci z wysoka jak zorza, piękna jak księżyc, jaśniejąca jak słońce, groźna jak zbrojne zastępy.
4. ZastopujCzas.pl
q4
5. Biblia – Wiara.pl
q5
6. Klasztor Sióstr Bernardynek w Zakliczynie
q6
7. Aktualności (177) Cytaty z Pisma Świętego (13) Intencje Mszalne (2) Ogłoszenia Parafialne (278) Kalendarz.
8. Cytat z Pisma Świętego dla ciebie na dziś [7 … Małgorzata Bilska Wydarzenie o znamionach cudu eucharystycznego w … Redakcja Cytat z Pisma Świętego dla ciebie na dziś [6 … Ks.
9. APKPure.com
q9
10. Taka była argumentacja Chrystusa wobec upierających się przy starych przepisach faryzeuszy i uczonych w Piśmie.
11. Projekt głosiciel
q11
12. Otwarte Niebo
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Dlatego sugerujemy wykorzystanie trafionego cytatu, który już na wstępie zrobi dobre wrażenie i zostanie zapamiętany.
15. Upominki Religijne
q15
16. Cytaty Odnoszące się do mężczyzn Cytaty z Pisma Świętego o starości Cytat z Księgi Mądrości na temat starości.
17. FIDO design
q17
18. Marek Czuma – Blog Republikański
q18
19. Event by Ev
q19
20. Pismo Święte stanowi nadal inspirację dla wielu ludzkich działań – wynika z badań sondażowych prowadzonych w Wielkiej Brytanii przez Wycliffe UK – organizację, która zajmuje się tłumaczeniem Biblii.
21. Mój ulubiony psalm 40 i 27(specjalnie w tej kolejności), a poza tym to Flp 4,4 i Flp 4,13.
22. Piękne cytaty i aforyzmy na różne okazje inspirujące, motywujące, podnoszące na duchu, śmieszne, religijne, mądrości życiowe, miłosne, o przyjaźni, miłości, dobre rady i inne.
23. 19 Ulepiwszy z gleby wszelkie zwierzęta lądowe i wszelkie ptaki powietrzne, Pan Bóg przyprowadził je do mężczyzny, aby przekonać się, jaką on da im nazwę.
24. FIDO design
q24
25. Sekrety Piekna
q25
26. Na lekcji religii wyjęłam Pismo Święte z szafki i otworzyłam na chybił-trafił jakąś stronę, a była to księga Psalmów, psalm 69 werset 2, w którym przeczytałam:” Wybaw mnie ….
27. Ostatnie pożegnanie
q27
28. W Nim to bowiem zostaliście wzbogaceni we wszystko: we wszelkie słowo i wszelkie poznanie, bo świadectwo Chrystusowe utrwaliło się w was, tak iż nie brakuje wam żadnego daru łaski, gdy oczekujecie objawienia się Pana naszego Jezusa Chrystusa.
29. Ustanowiony.pl lektor, akolita i szafarz nadzwyczajny
q29
30. Twojabiblia.pl
q30
31. Zapiski z zielonego zeszytu
q31
32. Kiedy byłem przed Herodem, wypraszałem ci łaskę, abyś się umiała wznieść ponad wzgardę ludzką i wiernie szła Moimi śladami (Dz.
33. Studnia katechety
q33
34. (Jana 3:16) „Albowiem Bóg tak bardzo umiłował świat, że dał swego jednorodzonego Syna, aby nikt, kto w niego wierzy, nie został zgładzony, lecz miał życie wieczne.
35. Po tamtej stronie…
q35
36. WielkieSlowa.pl
q36
37. Z Pisma Świętego Jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jak piękna, oczy twe jak gołębice.
38. Cytaty o kapłaństwie ze Starego Testamentu Sty 17 by iereos O Panie, od którego zależy życie wszystkich istot, wyznacz do kierowania społecznością męża, który by na jej czele wychodził i wracał, wyprowadzał ich i przyprowadzał, by społeczność Pana nie była jak stado bez pasterza.
39. Studylibpl.com
q39
40. Sredniowieczny
q40
41. Event by Ev
q41
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: