Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Gdy Jestesmy Sami

1. Znana jest anegdotka o pewnym Angliku, który zagubiony na pustyni, choć samotny, nie zasiadł do obiadu, dopóki nie przebra) się w czarne ubranie.
2. Czego NIE robić SAMEMU w DOMU
Thank you for watching!
3. Ma Pan/Pani prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochoroną danych osobowych, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.
4. Ale minął 20 luty, również bez telegramu i wtedy stało się jasne, że należy natychmiast organizować ekipę ratowniczą.
5. Tygodnik Idziemy
q5
6. SlidePlayer
q6
7. Łódź.Wyborcza
q7
8. Aurelya Affene
q8
9. W jaki sposób najnowsze odkrycia astrofizyki i biologii zmodyfikują naszą wizję oraz pojmowanie świata i nas samych.
10. Naukowcy z Uniwersytetu w New Castle zaobserwowali, że ludzie wrzucają do skarbonek na cele charytatywne trzy razy więcej pieniędzy, gdy nad puszkami wisi plakat ze zdjęciem oczu.
11. Wiadomości – OX.PL
q11
12. Agencja kosmiczna NASA oraz Europejskie Obserwatorium Południowe (ESO) poinformowały bowiem o odkryciu aż siedmiu planet krążącym w układzie słonecznym znajdującym się do nas „tylko” 40 lat świetlnych.
13. Myhandhelds.pl
q13
14. Hermiona uśmiechnęła się do niej z przymusem, mając w pamięci minę swojej matki, gdy powiedziała jej, że wyrusza na kolejną misję.
15. Swiatusmiechu.pl
q15
16. Dopóki nie poznamy sami siebie, będziemy się chwytać różnych rozwiązań, aby doraźnie poprawić swoje życie.
17. Lub zaloguj za pomocą tych usług.
18. Jeśli z wygodnictwa czy lęku poprzemy mechanizm działania zła, nie mamy wtedy prawa tego zła piętnować, bo my sami stajemy się jego twórcami i pomagamy je zalegalizować.
19. Gdy przychodzą jego „kobiety” każe ci iść do pokoju, gdzie siedzisz do powrotu kuzyna i reszty.
20. Jestem chłopakiem mam 14 lat i jutro przyjeżdża do mnie kuzyn który ma 13 lat :) Bedziemy cały dzień sami w domu i nw co mamy robić :) jak macie pomysły to piszcie :).
21. Bazując na zdobytych informacjach wychodzi na to, że tylko kilka rosyjskich czołgów zostało zniszczonych we wsi Malinova, a reszta na wspomnianej kilkukrotnie drodze podczas gdy próbowały uciec z niemieckiej.
22. JUNIOR MEDIA …i tworzysz gazetę!
q22
23. Demotywatory
q23
24. Jest Pozytywnie
q24
25. Jeśli z wygodnictwa czy lęku poprzemy mechanizm działania zła, nie mamy wtedy prawa tego zła piętnować, bo my sami stajemy się jego twórcami i pomagamy je zalegalizować.
26. Czasami po prostu warto pozwolić odejść przyjaciołom z przeszłości, zachowując o nich dobre wspomnienia.
27. Myśli zasnuły chmury, bez smutku i wiary, sami Chodź ze mną w góry [Refren] (x2) Chcę tylko odlecieć wysoko, nie próbuj złamać mi skrzydeł Widzę niewiele ponad to, co kryjesz, tak, jeszcze żyję Tylko tu jesteśmy naprawdę sami, tylko tutaj nikt nas nie ma za nic ….
28. Cosmetics reviews
q28
29. Demotywatory
q29
30. Michał Pasterski
q30
31. Wyborcza.pl
q31
32. Na pewno nie jest to łatwe do przyjęcia na co dzień, bo chcemy być lubiani i szanowani.
33. Kolejny raz czytałam z zapartym tchem, a historia przez ciebie przedstawiona za każdym czytanym razem jest jeszcze piękniejsza.
34. Demotywatory
q34
35. Skoki spadochronowe
q35
36. Zaprośmy Go w to, co jest dla nas tak trudne, bolesne i często niezrozumiałe.
37. Według danych GUS – w ciągu najbliższych kilku lat – liczba ta wzrośnie do.
38. Kobieceinspiracje.pl
q38
39. Ucieczka od świata wewnętrznego i chęć życia tylko w świecie rzeczy i osób.
40. National Geographic
q40
41. O „Innych” nie było głośno, a przynajmniej nie na tyle, abym ja o nich słyszała.
42. Argonauta.pl
q42
43. Dodaj do ulubionych Czy jesteśmy sami we Wszechświecie.
44. Twoje Zdrowie – RMF 24
q44
45. Żywiec – NaszeMiasto.pl
q45
46. Bardzo się cieszę, że są jeszcze opowiadania, które naprawdę zasługują na to, żeby je wszystkim polecać, a te do takich należą.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: