Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Szata Sokratesa

1. Ilustracja interaktywna przedstawia obraz „Sokrates i Alcybiades” autorstwa Christoffera Wilhelma Eckersberga.
2. 🔴 Assassin’s Creed: Odyssey 🔱 #4 | Fokida i córy Artemidy
Thank you for watching!
3. Jeżeli znasz inne znaczenia dla hasła „szata” możesz dodać je za pomocą formularza znajdującego się w opcji Dodaj nowy.
4. Dżin z tomikiem
q4
5. Uważał on bowiem, iż człowiek powinien w pierwszej kolejności poznać samego siebie, a dopiero potem „krytykować” innych ludzi.
6. Jeżeli znasz inne definicje dla hasła „szata rzymianina” możesz dodać je za pomocą formularza dostępnego w opcji Dodaj nowy.
7. Szaty miał podarte, a jeśli prawdą jest, że jego żona Ksantypa potrafiła wylać na męża pomyje – widok musiał być opłakany.
8. Autor: Włodzimierz Scisłowski Długie szaty krępują ciało, a bogactwa duszę.
9. Pilot Rezydent Grecja
q9
10. Teologia Polityczna
q10
11. W zasadzie był to zawsze mniejszy lub większy prostokąt tkaniny, omotany wkoło ciała na przeróżne sposoby.
12. Student Coachingu
q12
13. SlidePlayer
q13
14. Student Coachingu
q14
15. Sokrates o bogactwie – „Długie szaty krępują ciało, a bogactwo – duszę”, „Jak większe jest szczęście być zdrowym niż bogatym, tak mniejszym jest nieszczęściem ubóstwo niż choroba”, „Tyle tu rzeczy, których mi nie potrzeba.
16. Zapiski polonistki
q16
17. Poza tym Sokrates – w odróżnieniu od sofistów – nigdy nie uzurpował sobie praw do prawdy absolutnej i nie oczekiwał, ze ktokolwiek przyjmie to, co miał do powiedzenia – oczekiwał sporu.
18. DocPlayer.pl
q18
19. Studylibpl.com
q19
20. SlidePlayer
q20
21. Lecz był to człowiek mający nie tylko ciało, lecz i duszę z żelaza.
22. SlidePlayer
q22
23. E-kalejdoskop
q23
24. Podczas podróży poznał wiele poglądów, w tym doktryny orfickie i pitagorejskie o wędrów Po powrocie do Aten, w gaju poświęconym Akademosowi założył szkołę, którą kierował przez 42 lata.
25. Materiały prasowe *** A złota obym miał tyle, ile ani unieść, ani uciągnąć nie potrafi nikt inny, tylko ten, co zna miarę we wszystkim.
26. Sokrates jest ubrany w zieloną szatę (Możemy zaobserwować podobieństwo do rzeźb przedstawiających Sokratesa zachowanych ze starożytności).
27. Qultura słowa
q27
28. Wyborcza warszawa – Wyborcza.pl
q28
29. Opinie do tekstu autorstwa Sokrates Brak komentarzy Cytaty.
30. Epodreczniki
q30
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: