Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Zbigniew Wodecki Cytaty

1. Info – Zbigniew Wodecki – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Zbigniew Wodecki.
2. Kinga Wołoszyn – Sztorm(Cleo) | The Voice Kids 3
Thank you for watching!
3. Interia Muzyka
q3
4. News – O.pl Polski Portal Kultury
q4
5. Magda-Mosur
q5
6. Interia Muzyka
q6
7. Forum dla przyjaciół.
q7
8. 8 maja 2017, na skutek komplikacji po wszczepieniu pomostowania aortalno-wieńcowego, Zbigniew Wodecki przeszedł udar mózgu.
9. Dzieciństwo, gdy chciał być Robin Hoodem, lata mordęgi na skrzypcach, bo nie chciały same grać, bandę, z którą rozrabiał, liceum muzyczne, z którego został wyrzucony,.
10. Najlepsze sentencje, aforyzmy, złote myśli, cytaty, wielkie słowa napisane przez Wodecki Zbigniew.
11. Interia Muzyka
q11
12. 22 maja 2017 w Warszawie) – polski piosenkarz, muzyk (multiinstrumentalista – grał na skrzypcach, trąbce i fortepianie), kompozytor, aranżer, aktor i prezenter telewizyjny, honorowy obywatel gminy Godów.
13. Wszystko o Wszystkim
q13
14. Onet Kultura
q14
15. Polska Times
q15
16. Dla niego Zbigniew Wodecki był po prostu „Zbigiem”, który po wielu latach zapomnienia powrócił na scenę i ponownie porwał za sobą publiczność.
17. News – O.pl Polski Portal Kultury
q17
18. Interia Muzyka
q18
19. Jest Pozytywnie
q19
20. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
21. Interia Muzyka
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Dobre Wiadomości
q23
24. Lubimy Czytać
q24
25. 22 maja 2017 w Warszawie) – polski piosenkarz, muzyk (multiinstrumentalista – grał na skrzypcach, trąbce i fortepianie), kompozytor, aranżer, aktor i prezenter telewizyjny, honorowy obywatel gminy Godów.
26. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
27. Interia Muzyka
q27
28. Radio Poznań
q28
29. W naszym materiale wideo przypominamy największe przeboje artysty i najlepsze cytaty z wywiadów ze Zbigniewem Wodeckim.
30. Poznań Congress Center
q30
31. Tak mi wyszło” to książka na dwa głosy: reporterska opowieść Kamila Bałuka o Zbyszku i jego przebojowym „powrocie” na scenę w 40 lat od debiutu.
32. Interia Muzyka
q32
33. Interia Muzyka
q33
34. Z naciskiem na szczęście
q34
35. News – O.pl Polski Portal Kultury
q35
36. Jako miejsce jego urodzenia część źrudeł, jak ruwnież sam artysta, podawała Krakuw, natomiast inne – Łaziska w gminie Goduw (na Gurnym Śląsku, niedaleko Wodzisławia Śląskiego), skąd pohodziła jego rodzina.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: