Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiersz O Pieszczotach

1. Taki pejzaż nastraja do tego, aby sięgnąć po wiersze o jesieni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
2. Weekend – Za każdą chwilę z Tobą – Official Video (2012)
Thank you for watching!
3. Wszystko o przyjaźni Rozrywka dla Ciebie Nasze intencje i modlitwy Cudowny balsam dla duszy Piękne cytaty i aforyzmy Nasze wiersze – Debiuty.
4. Chcesz podzielić się swoją twórczością, poznać twórczość innych, zasięgnąć cennych rad, które pozwolą ci się udoskonalić.
5. Kupujemy wam kwiaty , róże , tulipany zęby was przekonać „jaki on kochany” Chcemy was zdobywać, walczyć o was chcemy bo my tak wami się fascynujemy.
6. Dom Kultury w Wolbromiu – Wolbrom
q6
7. Gdy się do życia wiosną świat budzi, przyroda pisze apel do ludzi: – To my, rośliny.
8. Biblioteka.teatrnn.pl
q8
9. Kultura Liberalna
q9
10. Proszę o podanie autora tego wiersz, gdyż chciałabym wziąć udział w naszym regionalnym konkursie recytatorskim z wierszami o matce i ten mi siębardzo podoba, ale muszę mieć autora.
11. Impresje codzienne
q11
12. Nowy Tydzień
q12
13. Wolne Lektury
q13
14. Raciborskie Centrum Kultury
q14
15. Jest to doskonała okazja do tego, aby pokazać, jak ważną rolę pełnią w naszym życiu ojcowie – bez znaczenia czy są ojcowie biologiczni czy nie, bo tak naprawdę nie sztuką jest zostać ojcem, sztuką jest nim być.
16. Ogród mam i se coś tam uprawiam ,o czym zresztą notorycznie piszę w dziennikach, ale dziwi mnie, że nikt poza Tobą tego tekstu nie zauważył, choć raczej zauważył, ale ja jestem na cenzurowanym, za bezkompromisowe komentarze, a poza tym uważam, że tutaj trzeba pisać poprawnie obyczajowo i przede wszystkim nie wolno cieszyć się życiem, ale fajnie, że czytasz :).
17. Biblioteka.teatrnn.pl
q17
18. Nie mówiąc o prawdach na taneczne figury rozmieniasz swe życie jak serce ci zagra i rzucasz słowa na parkiet o które pośliznąć się można mów lepiej mi o miłości jej barwy chciałabym poznać wtedy nawet z zamkniętymi oczami możesz śnić obraz życia jaki śnić pragniesz….
19. Www.poezjaani.pl
q19
20. Internetowy Polski Słownik Biograficzny – NInA
q20
21. Ten cud natury powinien być w reklamach na pierwszym miejscu, Uważam, że zbyt mało ludzie wiedzą o roli pszczół w życiu człowieka.
22. Wiersze,wierszyki i opowiadania!
q22
23. ResearchGate
q23
24. Krakowski Oddział Związku Literatów Polskich
q24
25. Repozytorium UwB
q25
26. Milosc przyszla nagle, tak niespodziewanie, dotknela mnie cieplym spojrzeniem, potem usmiechem, zauroczyla na poczatku teraz, gdy na nia patrze, czuje sie wspaniale, ale ogarnia mnie tesknota, gdyz jest daleko ode mnie, pragne jej dotyku, pocalunkow pieszczot, pragne bliskosci, bycia ze soba chce jej calym cialem i dusza, ale czy ze mna zostanie.
27. Www.janjaniga.com
q27
28. Lwówecki.info
q28
29. DocPlayer.pl
q29
30. Mazowsze.hist.pl
q30
31. Literacka Polska
q31
32. Biuro Literackie
q32
33. Academia.edu
q33
34. Wolne Lektury
q34
35. ZSP w Halinowie
q35
36. Toruński Antykwariat Księgarski
q36
37. Dwie komory, dwa przedsionki, toż to pałac, lecz gdzie służba do sprzątania niepotrzebnych tu zapasów.
38. Lecz zwróćmu uwagę-wśród tych najznaczniejszych, Szczególnie wyróżnia się pszczoła.
39. Kultura – Trojmiasto
q39
40. Laboratorium WIĘZI
q40
41. Taki pejzaż nastraja do tego, aby sięgnąć po wiersze o jesieni zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych.
42. Www.poezjaani.pl
q42
43. Pbc.biaman.pl
q43
44. Super Express
q44
45. 2020 · Wiersze miłosne to jeden z najpopularniejszych sposobów okazywania uczuć – skradną serce nawet najbardziej nieśmiałej osoby.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: