Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mondre Cytaty

1. Strona Główna › Inspirujące › 102 krótkie cytaty, które sprawiają mi najwięcej przyjemności.
2. Cytaty i sentencje, które odmieniły moje życie cz.I
Thank you for watching!
3. Przewodnik duchowy
q3
4. Wyrwane z kontekstu
q4
5. Gazeta Krakowska
q5
6. WielkieSlowa.pl
q6
7. Istnieje obecnie tylu geniuszów, że należy być zadowolonym, gdy niebo obdarzy nas dzieckiem, które nie jest genialne.
8. 2,432 likes · 13 talking about this.
9. NaklejkiDekoracyjne.com
q9
10. Zamyslenie.pl
q10
11. Przewodnik duchowy
q11
12. Bezuzyteczna.pl
q12
13. „”Przez całe mo­je życie nie wie­rzyłem w większość rzeczy, które wyczy­tywałem w podręczni­kach od his­to­rii i w to, cze­go.
14. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów na temat mądrości, głupoty, inteligencji, myślenia, wiedzy, głupców i mędrców, głowy, rozumu, rozsądku, głupstw.
15. Piękne cytaty, aforyzmy i wiersze Ambicje Biblia Biznes Bogactwo i Bieda Ból Cel Ciekawo ść Cierpienie Cierpliwość Czas Człowiek i Ludzie Dobre rady Dobro i zło Doświadczenie Dzieci Egoizm Elegancja Geniusz Głupota Gniew Jedzenie Kłamstwo i Prawda Kobieta Lekarstwo Lęk Lenistwo Litość Los Małżeństwo Marzenia Matka Mądrość M ądrości biblijne Mądrości.
16. Mądre sentencje inspirują każdego dnia rzyglądasz się swojemu życiu i czujesz, że to nie tak miało być.
17. Jak okręt bez sterów i kotwicy jest igraszką wiatrów, tak naszym rozumem miotają błędne myśli bez kotwicy wiaty.
18. Nie należy lekceważyć drobnostek, bo od nich zależy doskonałość.
19. Stressfree.pl
q19
20. Pikachu Dash – Pinger.pl
q20
21. Nawet założyłam sobie specjalny notatnik, żebym mogła wszystko trzymać w jednym miejscu: cytaty, wycinki z gazet, teksty piosenek, po prostu rzeczy, o których bym nie chciała zapomnieć.
22. Jest Pozytywnie
q22
23. Połączenie sił to początek, pozostanie razem to postęp, wspólna praca to sukces.
24. Przysłowia i cytaty, które zainspirują cię każdego dnia do lepszego i szczęśliwszego życia.
25. DocPlayer.pl
q25
26. A tak przynajmniej mamy wrażenie, że zbliżamy się do nich chociażby na ….
27. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Wykorzystujemy pliki cookie do spersonalizowania treści i reklam, aby oferować funkcje społecznościowe i analizować ruch w naszej witrynie.
28. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
29. Sprzedajemy
q29
30. Dziś kolejna dawka :) „Każdy człowiek, którego potomność nazwała wielkim, każdy człowiek, któremu powiodło się w życiu, osiągnął wielkość bądź sukces na tyle właśnie, na ile zdołał skupić się na celu i konsekwentnie dążyć w jednym wytyczonym kierunku”.
31. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: