Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Spiesz Sie Powoli

1. Do zbioru zbóż potrzeba jednak dużo słonecznej pogody, a z tym bywa różnie.
2. GrubSon – Na szczycie (official video)
Thank you for watching!
3. Hej, poniżej szybki wpis, jak po 3 tygodniach prawie zerowego biegania (na 2 tygodnie wyłączyła mnie choroba, tydzień tylko truchtałem) spadła moja forma i gdzie teraz są moje największe braki.
4. Spiesz się powoli
q4
5. Interia Muzyka
q5
6. To się chyba nigdy nie zmieni i zawsze na drogach będą wariaci choćby nie wiem jakie kary wymyślili to i tak to sie nie zmieni.
7. (RODO), informujemy, iż Państwa dane osobowe zawarte w plikach cookies są przetwarzane w celu i zakresie niezbędnym do udostępniania niektórych funkcjonalności serwisu.
8. Travelplanet.pl
q8
9. Aby zapewnić najwyższą jakość usług wykorzystujemy informacje przechowywane w przeglądarce internetowej.
10. 2009 · Grubson- Śpiesz się powoli + tekst Pozwól odnaleźć siebie, do celu zostało niewiele, więc spiesz się powoli ziąbel, niech serce tobą kieruje, niech muzyka w nim płynie, a życie uchyli.
11. Azja od kuchni
q11
12. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
13. Travelplanet.pl
q13
14. Spiesz się powoli
q14
15. M-a-r-e-k-h – Flog
q15
16. Demotywatory
q16
17. Torba z nadrukiem cyfrowym, na innych aukcjach możliwość wykonania torby z indywidualnym nadrukiem.
18. Kontakt24 – TVN24
q18
19. Demotywatory
q19
20. Dlaczego w mieście lepiej jechać wolniej, ale płynnie, tłumaczą trenerzy Szkoły Bezpiecznej Jazdy Renault.
21. Wycieczka objazdowa: Spiesz się powoli – Korfu, Grecja – SPRAWDŹ aktualną ofertę i wypoczywaj aktywnie podczas urlopu.
22. Jak często czujesz, że ciągle się gdzieś spieszysz i masz wrażenie, że tracisz kontrolę, a każda chwila ucieka Ci przez palce.
23. Spiesz sie powoli tzn ze masz to robic ze masz sie ze wszyskitm spieszyc ale powoli, ze masz to robic powoli i dokladnie, chodzi o to zeby wszystko zaczac robic jak najwczesniej ale zeby zrobic to powli, dokladnie i starannie (nie wiem jak to wytlumaczyc ale chodzi o cos takiego).
24. Demotywatory
q24
25. Slow Movement – Ruch na rzecz Spowolnienia wyznaje zasadę, że spieszyć się trzeba powoli, nauczyć się celebrować posiłki i codziennie znaleźć minimum pół godziny tylko dla siebie.
26. Parada Karzełków
q26
27. Travelplanet.pl
q27
28. Na mistrzostwach świata juniorów w Oberwiesenthal zdobyła aż trzy medale, a startowała tylko w trzech biegach.
29. Mega Słownik
q29
30. Blog Oli Sulej
q30
31. Jak się diabeł spieszy to się anioł cieszy.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: