Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Usmiechu

1. 2014 · Jak masz uśmiech na twarzy to po.
2. Fałszywy uśmiech (Cytaty)
Thank you for watching!
3. Najlepszym przyjacielem jest ten, kto nie pytając o powód twego smutku, potrafi sprawić, że znów wraca radość ” Kiedy się śmiejesz, cały świat śmieje się z Tobą.
4. Sprawcie, by świat był pogodniejszy „Jeśli czujesz czyjś uśmiech, włącz te same fale i wyślij w kierunku źródła” – Małgorzata Ciok.
5. Często daje też wytchnienie po ciężkim dniu, który skutecznie zniechęca do życia.
6. Jest Pozytywnie
q6
7. Ponieważ mądre cytaty po angielsku są tak dobrym pomysłem na naukę języka angielskiego, wiele z nich znaleźć można na kursie języka angielskiego online Speakingo.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Jest Pozytywnie
q10
11. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
12. Wiadomości – Gazeta
q12
13. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów dotyczących takich tematów jak: uśmiech, śmiech chichot, chichotanie, uśmiechnij się, radość, zadowolenie, twarz.
14. Tony Blair cytaty o uśmiechu · Odkryj ciekawe cytaty na temat uśmiech · Anthony Charles Lynton „Tony” Blair – brytyjski polityk, w latach 1983–2007 cz….
15. Często daje też wytchnienie po ciężkim dniu, który skutecznie zniechęca do życia.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. Uśmiech jest jak słońce, które spędza chłód z ludzkiej twarzy.
18. Gazeta Olsztyńska
q18
19. Dlaczego o miłości znajdę tysiące cytatów, a tych o pasji jest jak na lekarstwo.
20. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q20
21. Naklejkowi.pl
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. ” „I po­myśleć, że bez­tros­ko żyjące dziec­ko o niewin­nym spoj­rze­niu i szcze­rym uśmie­chu żyję po to, by które­goś dnia za­mienić się w egois­tyczne­go materialistę.
24. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q24
25. Choćby ci dusza darła się na strzępy, choćby ci serce z bólu pękać miało, Ty pokaż uśmiech, bo ludzie to sępy, wyszydzą, spalą i jeszcze im mało.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Niejedzznami.pl
q27
28. To współczesna fotografia portretowa: sesje wizerunkowe, fotografia dla firm, sesje biznesowe, zdjęcia do cv, sesje kobiece i buduarowe, sesje rodzinne, dziecięce, ciążowe i noworodkowe.
29. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Jest taki uśmiech, uśmiech, który potrafi rozgonić każde chmury.
32. Prawdziwy mężczyzna nie pozwoli na to, by jego kobieta była zazdrosna o inne.
33. Gdzieś słyszałem bardzo ciekawą sentencję o tym, że ponury człowiek jest tak samo nienaturalny jak uśmiechnięty nieboszczyk.
34. To nie sytuacja zewnętrzna, ale nasze własne myśli nas unieszczęśliwiają.
35. Naklejkowi.pl
q35
36. Możesz dodać je do naszego serwisu – Cytaty24.
37. Cytaty o ludziach, Cytaty o szczęściu-Uśmiech-radość, słońce, twarz, uśmiech, zmiana.
38. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q38
39. Nigdy nie przestawaj się uśmiechać, nawet jeśli jesteś smutny, ponieważ nigdy nie wiesz, kto może się zakochać w twoim uśmiechu.
40. Zamyslenie.pl
q40
41. Cytaty o życiu inspirują oraz pozwalają zatrzymać się przez chwilę i spojrzeć na naszą egzystencję z szerszej perspektywy.
42. Wystarczy założyć darmowe Konto Użytkownika i dodać swój własny tekst i po akceptacji tego tekstu przez administrację portalu nowe cytaty pojawią się na stronie www.
43. Tapety na pulpit komputera, telefon, tablet
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: