Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Z Prądem Płyną Tylko Śmieci

1. Wiele z nich myli zwłaszcza plastik z jedzeniem, co sprawia, że umierają z głodu z żołądkami zapchanymi plastikowymi odpadkami.
2. Strój ratowników medycznych przepustką na koncert! [Patent na kasę]
Thank you for watching!
3. Z prądem płyną śmieci, a my nie z prądem popłyniemy, tylko pójdziemy i będziemy zdobywać szczyty i zwyciężymy – mówił Władysław Kosiniak-Kamysz podczas konwencji programowej Koalicji Polskiej w Radomiu.
4. RatujemyZwierzaki.pl
q4
5. Lifemanagerka
q5
6. Z prądem płyną śmieci, a my nie z prądem popłyniemy, tylko pójdziemy i będziemy zdobywać szczyty i zwyciężymy – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, używając ciekawej metafory.
7. Nie szukam kucharki, ani sprzątaczki tylko bratniej duszy, kogoś z kim będę mógł się uzupełniać, kogoś z kim nawzajem będziemy mogli się wspierać i dzielić życiem.
8. Nowe technologie – Interia
q8
9. Grzegorz Kempinsky BLOG
q9
10. BIQdata – Wyborcza
q10
11. WielkieSlowa.pl
q11
12. LosyZiemi.pl
q12
13. Weekend – Gazeta
q13
14. „Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd, z prądem płyną tylko śmieci”.
15. Instytut Rozwoju DIDASKALOS
q15
16. Nawet jeśli nie jest to twierdzenie do końca – i w sensie dosłownym – prawdziwe, warto zastanowić się, w jakim kierunku zmierza kajak, zanim się do niego wsiądzie.
17. Niebałaganka
q17
18. Życie Częstochowy i powiatu
q18
19. Perbrand na blogu „Z prądem płyną tylko śmieci” Zbigniew Herbert.
20. Campingshop.pl
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Kami Everywhere
q22
23. Www.dzieci-smieci.pl
q23
24. A nad wszystkim autor zawiesił motto herber­towskie „Płynie się zawsze do źródeł, pod prąd, z prądem płyną śmiecie”.
25. Demotywatory
q25
26. Z prądem płyną śmieci, a my nie z prądem popłyniemy, tylko pójdziemy i będziemy zdobywać szczyty i zwyciężymy – powiedział Władysław Kosiniak-Kamysz, używając.
27. Do źródeł można płynąć tylko pod prąd.
28. Osobiście wychodzę z założenia, że pod prąd płyną tylko zdrowe ryby, a z prądem te chore.
29. 2011 · Przy okazji – ten odstraszacz na psy działa genialnie na mojego kota, z kejtrami gorzej.
30. Aforyzm autora Zbigniew Herbert o treści: Aby dojść do źródeł, trzeba płynąć pod prąd, z prądem płyną tylko śmieci.
31. Dziennik Polski
q31
32. Gazeta Prawna
q32
33. W Kinach Tapety Dowcipy Kartki Życzenia Opisy SMSy Sennik Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Puzzle Forum Czat.
34. Niedługo znowu wybory i znów się pojawią fachowcy, którzy nie tylko gminę, powiat, województwo, ale i kraj nawet cały, Europę, a nawet, jeśli trzeba, to i świat naprawią – tylko niech wygrają, byleby ich ludzie wybrali, a oni zbawią ludzi, a sobie pomogą.
35. Energia.rp.pl
q35
36. Kurier Poranny
q36
37. Wiedział, że trzeba płynąć do źródeł, bo z prądem płyną tylko śmieci – mówił Adam Michnik o Janie Karskim, dziękując za nagrodę jego imienia.
38. Sprawdź w Trójmieście: ”Płyń pod prąd – z prądem płyną tylko śmieci”, godz.
39. PR Hub – Prowly
q39
40. Dziennik Wschodni
q40
41. Czy na wybory chodzą tylko tylko ci co płyną za prądem a jak wiadomo za prądem płyną tylko śmieci zaś ci co idą pod prąd nigdy się nie shańbią i nie zagłosują na żadną partię.
42. Jeśli szukasz idealizmu , to znajdź go wśród bliskich sobie.
43. Razem z nami wybierzesz się w podróż w świat myśli wielkich ludzi, znajdziesz motywację na każdy dzień, którą być może gdzieś zagubiłeś, a także powody do tego, aby radośnie iść przez życie.
44. DocPlayer.pl
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: