Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Pewne

1. Na ten temat chciał rozmawiać z prezydentem Lechem Kaczyńskim: opowiadał mi pewnego razu, że idzie na obiad do prezydenta, na którym będzie chciał przedstawić pomysł państwowego upamiętnienia Żołnierzy Wyklętych.
2. ADM – Nic nie jest pewne
Thank you for watching!
3. Wszystkie definicje i objaśnienia Jak Się Pisze (wliczając w to „Nie pewne czy niepewne”) opierają się o słownik języka polskiego, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione informacje są wiarygodne i w 100% pewne.
4. – Porażką tego postępowania jest to, że nie udało się odnaleźć ciała Radosława Pasisa – mówiła sędzia Bożena Gawrońska.
5. Białostocki Ośrodek Kultury
q5
6. Magazyn Vip
q6
7. Nie jest jednak pewne, czy Pentagon otrzyma w przyszłości rekompensatę za oddane dziś pieniądze.
8. Demotywatory
q8
9. Zdrowie PAP
q9
10. Gazeta Wieczór Pomorze
q10
11. Wiadomości – Onet
q11
12. Obibox – Bandcamp
q12
13. Www.wiadomoscikosmetyczne.pl
q13
14. (czterech miesięcy), czyli nie dłużej jak cztery miesiące, lecz nie krócej niż 2 (dwa) miesiące począwszy od terminów realizacji przypadającego na:.
15. Iker Casillas ogłosił start na prezesa hiszpańskiej federacji Iker Casillas znalazł sobie nowy plan na życie po zakończeniu kariery piłkarskiej.
16. Mazur i Partnerzy
q16
17. (Jestem pewien, że nigdy więcej go nie zobaczę.
18. Fandemonium
q18
19. Prestiż – Magazyn Koszaliński
q19
20. Super Express
q20
21. ITHardware.pl
q21
22. Akademia Zdrowego Przedszkolaka
q22
23. Dostaliśmy pismo urzędowe od Wójta Gminy, w którym znalazło się następujące zdanie: „Z uwagi na ważność tematu proszę o pewne przybycie”.
24. Od pierwszej do ostatniej minuty byli lepsi od Jagiellonii, która zagrała bardzo słaby mecz.
25. Demotywatory
q25
26. Wszystkie definicje i objaśnienia Jak Się Pisze (wliczając w to „Nie pewna czy niepewna”) opierają się o słownik języka polskiego, dzięki czemu masz pewność, że przedstawione informacje są wiarygodne i w 100% pewne.
27. LadyMamma.pl
q27
28. W Hollywood (2019) – Pełna anegdot i elektryzujących dygresji historia aktora grającego w westernach, który próbuje wrócić na szczyt (Leonardo DiCaprio), oraz jego.
29. Macron: nie jest pewne, czy umowa między UE a Wielką Brytanią zostanie zawarta w tym roku.
30. Finanse.eGospodarka.pl
q30
31. Joe Monster
q31
32. Niepewne, partykułę „nie” z przymiotnikami w stopniu równym pisze się razem, dopiero w wyższym i najwyższym osobno.
33. SlidePlayer
q33
34. Polish Przy okazji, obecnie nie jest pewne czy są to prawidłowe wnioski, ale wtedy wyniki zdawały się wspierać te tezy.
35. Blog Targeto – Targeto.pl
q35
36. Dziennik Sport
q36
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: