Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Boję Się Śmierci

1. Ja boję się trochę wysokości, bo mogę spaść i znaleźć się na wózku, albo ugryzie mnie pies i będę „pokiereszowana”, albo skoczę do wody i złamię kark.
2. kolysanka z filmu przebudzenie
Thank you for watching!
3. Spreadshirt
q3
4. A ponieważ jest to rzecz, z którą nie można wygrać, trzeba ją zaakceptować.
5. Progressive Partners
q5
6. Polsat Sport
q6
7. Mam 14 lat i od kilku miesięcy panicznie boje sie śmierci, boje sie ze gdy zasne juz sie nie obudze, albo spadne ze schodow i sie polamie.
8. Nie, nie boję się śmierci Jak towarzyszyć ludziom w ostatnich chwilach życia.
9. Rzeczpospolita
q9
10. 2013 · Nie Boję Się Śmierci Lyrics: Nie boję się śmierci, a boję się życia x2 / Strach paraliżuje każdy nerw, gdy wstaje świt i muszę przywitać kolejny dzień / Nie boję się śmierci.
11. Śmierć jest dopiero prawdziwym początkiem – zapewnia Violetta Villas, która jest gorliwą katoliczką i wierzy w życie wieczne.
12. Okoliczności śmierci zmarłego 21 lutego radnego Gdańska Dawida Krupeja są przedmiotem śledztwa – ustaliła 'Wyborcza’.
13. Miłujcie się!
q13
14. Czasem tak jest…
q14
15. Blog Agaty Komorowskiej
q15
16. Interwencja – Polsat News
q16
17. Gość Wrocławski – Gość Niedzielny
q17
18. Warszawska Gazeta
q18
19. ” DZIEWIĘCIOLETNI Christopher Heslop i jego 14-letni brat Matthew, Świadkowie Jehowy, wraz z wujkiem, ciocią i dwoma kuzynami spędzili październikowe przedpołudnie na pełnieniu chrześcijańskiej służby kaznodziejskiej od domu do domu w okolicy Manchesteru w Anglii.
20. Miłujcie się!
q20
21. Wysokie Obcasy
q21
22. Wiadomości – Onet
q22
23. Zwierciadlo.pl
q23
24. Są młodzi i atrakcyjni, ale nieustannie patrzą w lustro w poszukiwaniu zmarszczek, a każda z nich wywołuje lęk i frustrację.
25. Boję się niedołężności, chorób, kłopotów z rozumieniem świata, dziecinnienia,boję się że kiedyś będę może ciężarem dla kogoś kogo kocham….
26. Demotywatory
q26
27. Teologia.pl
q27
28. Mieczducha888
q28
29. Mam 36 lat i od 15 lat jestem szczęśliwą żoną swojego kochanego męża Andrzeja, który jest filarem wiary w naszym domu.
30. A myślałam, że tylko ja tak mam ja się strasznie boję śmierci, właśnie ostatnio ciągle o tym myślę, szczególnie wieczorem i w nocy.
31. Wiem, że to w tym wieku głupie, ale mam wątpliwości – po co tak się staram, po co studiuję, po co pracuję, po co chcę mieć.
32. Najczęściej desperacko walczymy o zachowanie życia – nawet w najbardziej beznadziejnych okolicznościach.
33. Śmierć mnie nie przeraża, swobodnie się czuję, gdy o tym mówię – mówiła Dorota Rabczewska w Radiu Zet.
34. Joanna Siniawska: medycyna daje mi od 6 tygodni do 6 miesięcy życia, nawet jeśli podjęłabym leczenie.
35. Demotywatory.pl
q35
36. Gazeta Pomorska
q36
37. Stop aborcji
q37
38. PL – odseparowany mózg od ciała, oddzielony od wszelkich bodźców zewnętrznych bez.
39. Zycieczlowiecze.blogspot.com
q39
40. Gazeta Krakowska
q40
41. Każdy w pewnym momencie swojego życia uświadamia sobie kruchość i przemijalność egzystencji oraz zaczyna zastanawiać się nad.
42. Zwierciadlo.pl
q42
43. Warto jednak zdawać sobie sprawę z jego istnienia, bo ma go każdy z nas, a w niesprzyjających okolicznościach może być przyczyną poważnych problemów zdrowotnych.
44. Demotywatory
q44
45. Śmierć przeraża nas nie tylko dlatego, że to swego rodzaju akt ostateczny.
46. Boję się niedołężności, chorób, kłopotów z rozumieniem świata, dziecinnienia,boję się że kiedyś będę może ciężarem dla kogoś kogo kocham….
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: