Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Gratulacje Wierszyki

1. Gratulacje od Tary dla akcjonariuszek nimf smerfetek z górki Olimp w fabule gwałtu Słyszę radość czyli akcja się powiodła wypada li tylko pogratulować.
2. Życzenia dla taty
Thank you for watching!
3. LeonKameleon
q3
4. Biblioteka pod Atlantami
q4
5. Niech będzie miejscem, do którego powracać będziecie zawsze z tą samą radością.
6. Kurier Poranny
q6
7. Powitaliście w Waszej rodzinie nowego jej członka lub powiększyła się rodzina przyjaciół czy znajomych.
8. Dlatego też nasz serwis przygotował życzenia i gratulacje z okazji obrony pracy magisterskiej i życzenia na absolutorium.
9. W przekazywaniu komuś gratulacji, ważne jest przede wszystkim to, aby były one szczere – jeśli nie cieszymy się z czyjegoś sukcesu, lepiej nie wikłać się w zbędne kurtuazje, które i tak zostaną rozszyfrowane jako fałszywe przez uważniejszych obserwatorów.
10. EduZabawy.com
q10
11. Urodziny to szczególny dzień i warto, by życzenia urodzinowe były najpiękniejsze, płynące prosto z serca.
12. Szkolne Blogi
q12
13. Nie ma piękniejszej chwili dla dwojga ludzi niż ta, w której zostają rodzicami, zwłaszcza po raz pierwszy, choć wiadomo, że każde kolejne dziecko to nowa radość.
14. Baby-Shower.pl
q14
15. Gmina Mielec
q15
16. Podarunkowo
q16
17. Bezpłatne również do użytku komercyjnego Bez konieczności podawania autora Bez praw autorskich.
18. Historia Odlewni Żeliwa
q18
19. Sprzedajemy.pl
q19
20. Zakątek Pamiątek
q20
21. Szeroki wybór w portalu z życzeniami.
22. Wykaz tagów dla wyrazów bliskoznacznych słowa gratulacje: inaczej o gratulacju, wyrazy bliskoznaczne do słowa gratulacje, synonimy do wyrazu gratulacje, synonimy do słowa gratulacje, inaczej gratulacje, inne określenia słowa gratulacje, synonim gratulacja.
23. EduZabawy.com
q23
24. Baby Shower to okazja, by złożyć przyszłej mamie najserdeczniejsze życzenia.
25. Zespół Szkół nr 5 im. Jana Pawła II w Lublinie
q25
26. SP10 Olsztyn
q26
27. Art Hand Studio Artystyczne
q27
28. Świeżo upieczonemu Panu Magistrowi składamy najserdeczniejsze gratulacje i życzymy otwarcia wrót wymarzonej kariery zawodowej.
29. Słoneczna Gromada – Śrem
q29
30. Kurier Lubelski
q30
31. Małe rączki potrafią ulepić kwiatek z plasteliny, Narysują słońce roześmiane, Zbudują domek z klocków, Małe rączki potrafią napisać mama, i przynoszą mi jabłko czerwone, ocierają łzy i splatają się tuż nad szyją.
32. Życzę Wam wszystkiego, co najlepsze na nadchodzącej drodze życia.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: