Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Wyobraźnia

1. Wyobraźnia twórcza lub wyobraźnia artystyczna jest specjalnym rodzajem wyobraźni – w oparciu o wrażenia wyobrażeń pozwala ona tworzyć inne wyobrażenie, które nie mają odpowiedników w żadnym z wrażeń.
2. Cytaty o samotności.
Thank you for watching!
3. Jestem tak szybki, że zeszłej nocy, gdy zgasiłem światło w moim pokoju hotelowym, byłem w łóżku zanim w pokoju zrobiło się ciemno.
4. Rzeczywistość i iluzja Wolność i niewola Dodano: 2014-07-03.
5. Czytanie dobrych książek jest niczym rozmowa z najwspanialszymi ludźmi minionych czasów.
6. Einstein Ukochanie i odczucie idei bardziej ją wcieli w życie niż ….
7. Wiadomości – Gazeta
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q10
11. Był on osobą tak bardzo podziwianą, że wśród wielu cytatów, które mu się przypisuje jest kilka takich, które od niego nie pochodzą.
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. „Wyobraźnia jest jak dziki kot, który chodzi własnymi ścieżkami, poczym wraca obdarty i obolały w rzeczywistość.
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. Memy cytaty
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Zamyslenie.pl
q17
18. Taką zdolnością obdarzone są wszystkie istoty ludzkie, ale należy zauważyć iż rozwinięta jest ona u różnych osób w niejednakowym stopniu.
19. Nie tylko dzieci mają wyobraźnie, czasami dorośli nie umią się z nią rozstać.
20. Bezuzyteczna.pl
q20
21. Adam Mickiewicz Fantazja Henryk Sienkiewicz Johann Wolfgang Goethe Juliusz Słowacki Kordian książka marzenia szczęście wyobraźnia.
22. Nie brak dowodów na to, że im bardziej staramy się strofować naszą wyobraźnię, tym bardziej bawi się ona atakowaniem tych miejsc naszej zbroi, które świadomie czy nieświadomie zostawiliśmy bez osłony.
23. Jeśli coś można w ogóle zrozumieć, można to też zrozumiale wyłożyć.
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Wyobraźnia – umiejętność przypomnienia sobie lub wytworzenia w umyśle dowolnych bodźców odbieranych przez zmysły: obrazów, dźwięków, zapachów, smaków, wrażeń dotykowych.
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Inne cytaty – Czyż to nie cudownie, Marylo, że jutro następuje nowy dzień, w którym nie uczyniłam jeszcze żadnego głupstwa.
29. “ — George Bernard Shaw , Back to Methuselah , Back to Methuselah (A Metabiological Pentateuch) (1921), Imagination is the beginning of creation.
30. Baza zakładki to skleja suchotrwała czyli w 100 % ekologiczny bardzo trwały oraz uniwersalny materiał , który powstał poprzez sklejenie krzyżujących się ….
31. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
32. Foto-cytaty
q32
33. Memy cytaty
q33
34. Grafika, cytaty, życzenia, wiersze
q34
35. Misją Moc2 jest dawać narzędzia i przestrzeń do harmonijnego rozwoju osobistego, wzajemnego wsparcia i inspiracji.
36. Pamiętacie, kiedy byliście małymi dziećmi i wie­rzy­liście w baj­ki, marzyliście o tym, jakie będzie wasze życie.
37. Zbiór 13 cytatów sławnych ludzi w kategorii Wyobraźnia.
38. MEMy – Tapety na Pulpit
q38
39. W naszym słowniku wyrazów bliskoznacznych języka polskiego dla słowa wyobraźnia istnieje 146 wyrazów bliskoznacznych.
40. Inspirująco.pl
q40
41. WielkieSlowa.pl
q41
42. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q42
43. Poniżej znajdują się linki do zewnętrznych słowników, w których znaleziono materiały związane z wyrazem wyobraźnia: » Odmiana przez przypadki imienia wyobraźnia.
44. Wyobraźnia doczekała się wielu ciekawych cytatów, sentencji i aforyzmów, poruszających wszystkie jej niuanse.
45. Tumblr is a place to express yourself, discover yourself, and bond over the stuff you love.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: