Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Kwiatach I Kobietach

1. Piękno Kobiety Kobieta piękna jest jak przyroda, przy wschodzie słońca.
2. Chada – Żyć aż do bólu
Thank you for watching!
3. Zobacz najpiękniejsze cytaty o kobietach stworzone przez znanych pisarzy, satyryków a nawet polityków.
4. Uroda Kobiety jest w Kwiatach ukryta, dlatego ich pięknem cudownie się zachwycam.
5. TenStickers
q5
6. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q6
7. Cytaty » Życie » « poprzednie (1/45) następne » Jerry Brown.
8. Bo z mężczyznami jest jak z bańkami mydlanymi: pierwsza jest zawsze nieudana, druga już lepsza, a dopiero ta trzecia naprawdę piękna i kolorowa.
9. Demotywatory
q9
10. Miasto Dzieci
q10
11. Mężczyźni zazdrośni są o tych, którzy ich poprzedzili, a kobiety o te, które przyjdą po nich.
12. Wiersz: KOBIETY JAK KWIATY lubię kobiety i kwiaty ich piękno i wdzięk bogaty w oczach mych łączą się w jedno ten mari – Wiersze.
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Przewodnik duchowy
q14
15. Tygodnik Polityka
q15
16. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q16
17. Kobiety to my
q17
18. Marcin Iwuć
q18
19. Rodzina w praktyce
q19
20. Wrocław – NaszeMiasto.pl
q20
21. W zgromadzenu kobiet najłatwiej o mówcę, najtrudniej o słuchacza – każda chce mówić, słuchać żadna.
22. Mój blog to trochę poradnik, są tu felietony, recenzje książek psychologicznych, cytaty, sentencje, aforyzmy, wiersze o miłości mistrzów miłosnej liryki.
23. Ogrodnicze aforyzmy i sentencje wypowiedziane przez znanych i lubianych inspirują i pozwalają na nowo zakochać się w kwiatach, a nawet w chwastach.
24. Cytat o Gottfriedzie Wilhelmie Leibnizu, zobacz cytaty o Gottfriedzie Wilhelmie Leibnizu Kategorie: o miłości, religijne.
25. Listy ateistów
q25
26. Najbardziej interesujące cytaty o kobietach od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat kobiety.
27. DocPlayer.pl
q27
28. BEZ-OGRÓDEK | blog ogrodniczy
q28
29. Przeczytaj je i wspomnij kiedy będzie ci brakowało sił lub odwagi.
30. BEZ-OGRÓDEK | blog ogrodniczy
q30
31. Kurier Lubelski
q31
32. Swiatobrazu.pl
q32
33. Agnieszka Osiecka przyszła na świat 9 października 1936 roku w Warszawie w artystycznej rodzinie – matka Maria była pisarką, a ojciec, Wiktor Osiecki, pianistą.
34. Wesele z klasą
q34
35. Zamyslenie.pl
q35
36. Kupujemy wam kwiaty , róże , tulipany zęby was przekonać „jaki on kochany” Chcemy was zdobywać, walczyć o was chcemy bo my tak wami się fascynujemy.
37. O kobietach, O duszy „Kiedy przyjedziecie na igrzyska do Pekinu, zobaczycie drapacze chmur, szerokie ulice, nowoczesne stadiony i rozentuzjazmowany tłum.
38. Trzęsie się poranek na koślawych torach a kobieta z psem skomlącym w nogach mówi że na hasioku znalazła narty po kochankach skłóconych i przesiadając się o oranżadę prosi.
39. Volantification
q39
40. A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki i grzeszna i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła,.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: