Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Korczak Cytaty

1. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak kochać dziecko, a dokładniej, jak kochać je mądrze, dobrą i szczerą miłością, pora zajrzeć do źródła… Nie ma chyba na świecie osoby, która lepiej oddałaby istotę uczciwości, miłości i akceptacji w wychowaniu niż Janusz Korczak.
2. Janusz Korczak, a Sztuka Miłości Owidiusza
Thank you for watching!
3. Może nie są to cytaty motywacyjne, ale i tak warto rzucić na nie okiem.
4. DocPlayer.pl
q4
5. Korczak szedł w mundurze polskiego lekarza wojskowego (miał stopień majora), który włożył w pierwszym dniu po wejściu Niemców do Warszawy i nosił aż do śmierci.
6. Janusz Korczak przeszedł do historii pedagogiki jako niezwykły twórca systemu wychowania dzieci w duchu szacunku, ale i myślenia samodzielnego.
7. SlidePlayer
q7
8. Mamotoja.pl
q8
9. SlidePlayer
q9
10. Dziecko jest pergaminem szczelnie zapisanym drobnymi hieroglifami, których część tylko zdołasz odczytać, a niektóre potrafisz wytrzeć lub tylko zakreślić i własną wypełnić treścią.
11. Marketing przy Kawie
q11
12. Miasto Dzieci
q12
13. Jeśli kiedykolwiek zastanawialiście się, jak kochać dziecko, a dokładniej, jak kochać je mądrze, dobrą i szczerą miłością, pora zajrzeć do źródła… Nie ma chyba na świecie osoby, która lepiej oddałaby istotę uczciwości, miłości i akceptacji w wychowaniu niż Janusz Korczak.
14. Pl – najpopularniejszy informator edukacyjny – 1,5 mln użytkowników miesięcznie.
15. Miasto Dzieci
q15
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Cytaty.info
q17
18. Choć sam nie miał dzieci, stał się ojcem niezliczonej ilości cudzych dzieci.
19. WielkieSlowa.pl
q19
20. Janusz Korczak urodzony w Warszawie jako Henryk Goldszmit (1878 – 1942) – lekarz, pedagog, pisarz, publicysta i działacz społeczny.
21. Miasto Dzieci
q21
22. Www.pskorczak.org.pl
q22
23. Janusz Korczak – lekarz i pedagog, któremu nadano przydomek Stary Doktor – urodził się w Warszawie w 1878 lub 1879 roku.
24. Miasto Dzieci
q24
25. Miasto Dzieci
q25
26. Mamotoja.pl
q26
27. Miasto Dzieci
q27
28. WielkieSlowa.pl
q28
29. The heart of darkness
q29
30. Info – Janusz Korczak – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Janusz Korczak.
31. Prostuje, wodzi w prawo i w lewo, oddala, zbliża, rozstawia palce, zaciska w pięść, mówi do nich i czeka na odpowiedź, prawą chwyta lewą rękę i ciągnie, bierze grzechotkę i patrzy na dziwnie zmieniony obraz ręki, przekłada ją z jednej do drugiej, bada ustami, natychmiast wyjmuje i znów patrzy powoli, uważnie.
32. Naklejkolandia
q32
33. Wieki wspolnej doli i niedoli i dhiga wspolna droga- jedno slorice nam przyswieca.
34. SlidePlayer
q34
35. Stanął na czele 200 podopiecznych z domu sierot, którzy zostali skierowani do punktu przeładunkowego.
36. Korczak zostaje zmobilizowany w ramach jednej z ostatnich branek, w czerwcu 1905 roku, kiedy wojna jest już praktycznie przegrana.
37. Jest Pozytywnie
q37
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: