Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty Wulgarne

1. Pl – dowcipnie, ironicznie i prawdziwie o rzeczach niekoniecznie ważnych.
2. MEGA ŚMIESZNE FILMIKI/Best Compilation 2019 #91
Thank you for watching!
3. Macaj wszystko, co chcesz, ocieraj się o te miejsca siurkiem, aż będzie Ci dobrze i wystrzelisz, ale trzymaj się z dala od bazy, bo wpadniesz jak śliwka w kompot na resztę życia, tak jak Twój tatuś i mamusia.
4. Edyta Zając
q4
5. Demotywatory
q5
6. W kategorii tej znajdziesz wulgarne opisy, które możesz pobrać i zamieścić na swoim profilu w Gadu-Gadu i portalu nasza-klasa.
7. Alkohol – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q7
8. Wyborcza.pl
q8
9. Wulgaryzmy i przekleństwa w języku polskim – grupa wyrazów i zwrotów w języku polskim powszechnie uważanych za obsceniczne, dotykających przekonań religijnych, funkcji cielesnych, seksu i prokreacji oraz części ciała uznawanych za wstydliwe.
10. Dziennik.pl
q10
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Demotywatory
q12
13. Niezłomni.com
q13
14. Siusiak dobry dla trzylatka, cipka – słowo wulgarne, tyle że zdrobnione.
15. Ale może raczej należałoby powiedzieć, że naczelną, podstawową męką jest nie co innego, tylko cierpienie, zrodzone z ograniczenia drugim człowiekiem, z tego, że się dusimy i dławimy w ciasnym, wąskim, sztywnym wyobrażeniu o nas drugiego człowieka.
16. Gazeta Współczesna
q16
17. Edyta Zając
q17
18. Żartobliwe, dosadne, emocjonalne, a nawet wulgarne – cytaty z piosenek rap, które przypadają nam do gustu, są różne.
19. Buzz Gazeta
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Buzz Gazeta
q21
22. Pocałuj mie w dype i jak guwno poczuj sie bo ja ze wszystkich sił pierdole cie a.
23. Nadwyraz.com
q23
24. Gazeta Współczesna
q24
25. Wyborcza.pl
q25
26. My tu gadu-gadu, a dziewczyny od rana nic cieplego w ustach nie mialy.
27. Wiem, że to już stary wpis, ale imo temat jest dość ważny i fajnie by było jakby ktoś przeczytał to co tutaj wyprodukowałam.
28. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
29. Buzz Gazeta
q29
30. Niezłomni.com
q30
31. Buzz Gazeta
q31
32. Com wyników wyszukiwania 11 razyTo pozwala na wykonywanie analizy słów kluczowych dogłębną, pozna interesujące fakty, konkurentów badawczych.
33. Zazdrość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q33
34. … na Cytaty – Zszywka.pl
q34
35. Bezpieczeństwo Polski na arenie międzynarodowej – spotkanie z mecenasem Jackiem Bartosiakiem.
36. Zanim zwróciła się do policji, przez dwa tygodnie sama – podając się za o wiele młodszą – prowadziła z nim grę i zbierała dowody na jego przestępcze zamiary.
37. Cytaty pasują do Facebook, Gadu Gadu, Skype, NK, AQQ i wszystkich innych komunikatorw.
38. MEMy – Tapety na Pulpit
q38
39. Pl • myśli i cytaty sławnych ludzi.
40. Fabryka Druku
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: