Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Dzieciach

1. Janusz Korczak cytaty – cytaty o dziecku – cytaty o dzieciństwie – Korczak o dzieciach – cytaty o edukacji – cytaty o szkole.
2. Przepiękne sentencje o dzieciach cz. 9
Thank you for watching!
3. WielkieSlowa.pl
q3
4. Miasto Dzieci
q4
5. Aga i dzieciaki
q5
6. Nawet założyłam sobie specjalny notatnik, żebym mogła wszystko trzymać w jednym miejscu: cytaty, wycinki z gazet, teksty piosenek, po prostu rzeczy, o których bym nie chciała zapomnieć.
7. Kurier Poranny
q7
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Chcemy Być Rodzicami
q9
10. Nie troszczy się o swoje chwilowe objawienia i jest zaskoczone, gdy po pewnym czasie dorośli odczytują mu z zapisków, co też takiego mówiło i.
11. Wkawiarence.pl
q11
12. WielkieSlowa.pl
q12
13. 2009 · Przygotowuję dla „moich” dzieci (siostrzeńców, dawnego i obecnego podopiecznego) prezentacje multimedialną.
14. Wkawiarence.pl
q14
15. Buzz Gazeta
q15
16. Dlatego właśnie warto tworzyć piękne cytaty o miłości, zarówno tej szczęśliwej jak i nieszczęśliwej.
17. To blog kulinarny, lifestylowy, blog o naszych podróżach i vlog o życiu codziennym.
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. Zamyslenie.pl
q19
20. Ich autor – Janusz Korczak – daje dowód zrozumienia i równości dla najmłodszych.
21. Wykorzystujemy je w kartkach i wiadomościach z gratulacjami dotyczącymi narodzin potomka, jego chrzcin, urodzin, w księgach pamiątkowych wręczanych młodej mamie.
22. Jest Pozytywnie
q22
23. The Mother Mag
q23
24. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q24
25. Dzieci część 1 Dzieci część 2 „Rodzice powinni nie tyle starać się o to, aby dzieciom pozostawić po sobie dobra, ale żeby dzieci zostawić dobre.
26. Cytaty o wychowaniu dzieci „Wychowanie bez błędów nie istnieje.
27. ” (Zofia Kossak-Szczucka) „Macierzyństwo zawiera w sobie od samego początku szczególne otwarcie na nową osobę: ono właśnie jest udziałem kobiety.
28. Miasto Dzieci
q28
29. Z troską myślą o przyszłości, zapominając o chwili obecnej i w ten sposób nie przeżywają ani teraźniejszości ani przyszłości.
30. Demotywatory
q30
31. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o rodzinie, dzieciach, rodzicach, krewnych i kuzynach, ojcu i matce, rodzeństwie, potomkach, przodkach, domu, życiu.
32. Moje Montessori
q32
33. Mój ulubiony cytat to „Kiedy śmieje się dziecko, śmieje się cały swiat”, napisała go juz tutaj Grażynka, dostałam swieczkę z cytatem niestety nie podpisanym „Niektórzy ludzie czynią świat wyjątkowym tylko dlatego, że są” dobrze, że jesteście.
34. Dzieci stały się także tematem licznych sentencji i aforyzmów, które pozostają aktualne nawet dziś.
35. Naklejkolandia
q35
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Sprawdzone cytaty
q37
38. Dziś mam dla Ciebie niecodzienny artykuł: Otóż są to cytaty znanych ludzi o wychowaniu dziecka i nie tylko wychowaniu.
39. O jego potężnym oddziaływaniu i konsekwencjach z nim związanych napisano setki rozpraw naukowych i tekstów publicystycznych.
40. Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.
41. 2009 · Cytaty, sentencje, poezja o dziecku.
42. Poronilam.pl
q42
43. Pomyślałam, że dobrze by było umieścić na początku pracy cytat Jana Pawła II dotyczący niepełnosprawności lub osób niepełnosprawnych.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: