Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Wiara Cytaty

1. Info – Wiara *_* – aktualizowana na bieżąco kolekcja wszystkich tekstów – autorem jest Wiara *_*.
2. Uwierz w swoje możliwości… cytaty#4
Thank you for watching!
3. Zamyslenie.pl
q3
4. Zamyslenie.pl
q4
5. WielkieSlowa.pl
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. WielkieSlowa.pl
q7
8. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q8
9. WielkieSlowa.pl
q9
10. Rośnij w Siłę
q10
11. Zamyslenie.pl
q11
12. Motywujące cytaty na 30 dni Zrób sobie motywacyjny „maraton” i przez 30 dni – daj sobie odrobinę czasu na refleksję nad swoim życiem, priorytetami, postawą.
13. Sens życia i wiara w człowieka nie bierze się z pustki, lecz z pielęgnowania tradycji i ocalania pamięci zbiorowej, która stanowi o przyszłości i wielkości narodu.
14. „Płakałem przy nim jak dziecko” Duchowość Zuzanna Radzik: dążenia katolickich feministek do zmian w Kościele są zakorzenione w wierze i Ewangelii Duchowość Adam Szustak OP rusza z ….
15. W dzisiejszym świecie dobre słowo i uśmiech ma jeszcze wielką moc.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. Narodowości: – wszystkie – Amerykanów Anglików Austriaków Brytyjczyków Francuzów Greków Gruzinów Hindusów Irlandczyków Niemców Polaków Rosjan Rzymian Tybetańczyków Węgrów Włochów Żydów.
18. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q18
19. Nawet niewiara w bajki, choć z dojrzałego punktu widzenia wydaję się dobra, z wiekiem pozbawia nas radości z ich oglądania.
20. Gdy będzie wam trudno, gdy będziecie w życiu przeżywać jakieś niepowodzenie czy zawód, niech myśl wasza biegnie ku Chrystusowi, który was miłuje, który jest wiernym towarzyszem i który pomaga przetrwać każdą trudność.
21. Ku nim wędrujemy zawsze, przez całe życie zbliżamy się do nich każdym dobrym uczynkiem, każdą odważną myślą i wszelką miłością.
22. Wiecznie musiałem uważać, ponieważ nie spuszczali mnie z oka, obserwując mnie spod ściągniętych brwi, jak myśliwy zwierzynę, czy też właściwie reaguję na ich mądre uwagi, czy jestem dostatecznie mądry, by oni, ludzie mądrzy, odzywali się.
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Przez następujące frazy: cytaty które wzmocnią twoją pewność siebie, pewność siebie cytaty, wiara w siebie sentencje, cytaty dodające siły, cytaty podnoszące na duchu, cytaty o byciu silnym, pewność cytaty, cytaty o pewności siebie.
25. MocNaklejek
q25
26. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q26
27. WielkieSlowa.pl
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q29
30. Michał Kidziński
q30
31. Zamyslenie.pl
q31
32. Wiara, która nie jest stale wystawiana na możliwość niewiary, nie jest wiarą, ale zwykłą wygodą.
33. WielkieSlowa.pl
q33
34. Z całą pewnością, można stwierdzić, że Biblia (szczególnie Nowy Testament) to najpiękniejszy list miłosny, Boga do człowieka.
35. Zamyslenie.pl
q35
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: