Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Niesprawiedliwości

1. Za każdym razem kiedy jesteśmy świadkami niesprawiedliwości i jej nie przeciwdziałamy, uczymy nasz charakter aby być w jej obecności pasywnym, aż w końcu tracimy zdolność do obrony siebie i tych których kochamy.
2. #39 Agnieszka Korpal – ultra serce
Thank you for watching!
3. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q3
4. Buzz Gazeta
q4
5. Nasz sprzeciw może być wynikiem społecznej niesprawiedliwości, krzywdzących działań władzy, czy też konieczności codziennego wynoszenia śmieci.
6. Demotywatory
q6
7. Że sprawiedliwość jest lepsza od niesprawiedliwości, tylko nam mów o tym, co każda z nich sama przez się robi z duszą, w której zamieszka, i przez.
8. Bałwochwalnia
q8
9. Eurosport.pl – TVN24
q9
10. Najbardziej interesujące cytaty o gwiazdach od autorów z całego świata – wybór zabawnych, inspirujących i motywujących cytatów na temat gwiazda.
11. Jest Pozytywnie
q11
12. Prawdziwa cywilizacja nie polega na sile, ale jest owocem zwycięstw nad samym sobą, nad mocami niesprawiedliwości, egoizmu i nienawiści, które są zdolne zniekształcić prawdziwe oblicze człowieka.
13. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q13
14. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q14
15. Dając przykład wrażliwości na wszelkie przejawy niesprawiedliwości społecznej przekazuje nam Pan trafne diagnozy, dotyczące przemian ustrojowych w Polsce, które nie tylko często otwierają naszym Rodakom oczy na zakulisowe działania rządzących naszym krajem, ale również ukazują niekorzystną dla społeczeństwa ich politykę.
16. Zamyslenie.pl
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Niezłomni.com
q18
19. ” do góry↑↑ Cytaty JP2 o czynieniu dobra „Nigdy nie jest tak, żeby człowiek, czyniąc dobrze drugiemu, tylko sam był dobroczyńcą.
20. Buzz Gazeta
q20
21. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. Cytaty o kobietach – gdy urodziłaś się bez skrzydeł „Może się zdarzyć, że urodziłaś się bez skrzy­deł, ale naj­ważniej­sze, żebyś nie przeszkadzała im wyrosnąć” Coco Chanel.
25. Zamyslenie.pl
q25
26. Buzz Gazeta
q26
27. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q27
28. Cytaty motywacyjne – Ebooki24.org
q28
29. Plakaty do samodzielnego wydruku, obrazki na ścianę do wydrukowania
q29
30. WielkieSlowa.pl
q30
31. Katarzyna Grzebyk
q31
32. Michał Pasterski
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: