Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Czas Ucieka Cytaty

1. Kształcił się w Cremonie i Mediolanie, a następnie wyjechał do Rzymu by studiować retorykę, medycynę i astronomię, które wkrótce porzucił dla.
2. Miś – prawda czasu i prawda ekranu
Thank you for watching!
3. Znasz cytaty z kategorii: Czas których nie ma w naszym serwisie.
4. Oczywiście pomijając już powyższy fakt, pomyślcie o tym, jak fajnie można innym zaimponować, kiedy zna się starożytne cytaty.
5. Poczekalnia Kategorie Losowe Top Cytaty Cytaty o miłości Cytaty o życiu Cytaty o przyjaźni Humor Śmieszne obrazki Kawały dowcipy Demotywatory Besty Memy Życzenia Życzenia urodzinowe.
6. Niezłe Aparaty
q6
7. Czas jest wartościowy,tracąc go traci się pieniądze które by się wtedy zarobiło.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Cytaty nagrobne cytaty na nagrobkach cytaty żałobne epitafium przykłady napis na nagrobku napisy na grobach napisy na grób napisy na pomniki przykłady sentencje nagrobne przykłady sentencje na nagrobki sentencje ….
12. Zamyslenie.pl
q12
13. W zyciu nie chodzi o posiadanie samych dobrych kart, ale o umiejętne granie tymi które już masz w ręku.
14. „Tak to już bywa, że kiedy człowiek ucieka przed swoim strachem, może się przekonać, że zdąża jedynie skrótem na jego spotkanie.
15. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q15
16. Ten czas rozmowy z Ojcem jest niezbędny, aby moje oczy zmieniły optykę, abym ujrzał Boga w każdym człowieku, którego spotykam.
17. Kto w swej młodości zaniedbuje muzy, ten stracił czas przeszły i jest stracony dla przyszłości.
18. Dziś bądź wesół, dziś użyj biesiady, O przyszłym dniu niechaj próżnej rady: Już tak dawno Bóg obmyślił w niebie.
19. Cytaty.info
q19
20. WielkieSlowa.pl
q20
21. Marianna22 | e-blogi.pl
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Zamyslenie.pl
q23
24. WielkieSlowa.pl
q24
25. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q25
26. Rap-cytaty.pl
q26
27. Miesiąc styczeń, czas do życzeń: a więc życzym pomyślności, Boga, chleba, dobrych gości na stycznie i lute trzeba mieć konie kute po styczniu jasnym i białym będą w lato upały / gdy styczeń jasny i biały, w lecie bywają upały.
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Rośnij w Siłę
q29
30. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q30
31. Słowa przywołane przez Jana Pawła II podczas niezapomnianego spotkania z mieszkańcami rodzinnych Wadowic zapadły nam w pamięci.
32. Podobnie zresztą jak czas, który rozrywa ludzi na strzępy, kawałek po kawałku, aż przestają się prostować, chodzić na własnych nogach, a na koniec przestają.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: