Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Hlasko Cytaty

1. I dlatego pewnie wymyślili małżeństwo i przysięgę wierności, iż wiedzieli, że nic na świecie nie pasuje tak źle do siebie jak mężczyzna i kobieta.
2. „Pierwszy krok w chmurach” Marka Hłaski
Thank you for watching!
3. Czy ich miłość przetrwałaby, gdyby nie żelazna kurtyna.
4. Ja ją bardzo kocham, mamo, i dlaczego kiedy chciałem naprawdę żyć jak człowiek, to mi się tak strasznie wszystko skomplikowało.
5. Sklep z cytatami
q5
6. Biblioteka Publiczna
q6
7. News – O.pl Polski Portal Kultury
q7
8. #rip #komeda #hlasko #takasytuacja #niecoolstory #historia pokaż spoiler Marek Hłasko przyjaźnił się z Krzysztofem Komedą.
9. Www.instazu.com
q9
10. Weekend Gazeta.pl – Gazeta
q10
11. Sklep z cytatami
q11
12. Mieszkał na Marymoncie, dzielnicy biedoty, skąd sukcesywnie ubywało redukowanych robotników, a przyrastało bezrobotnych, którym brak jakichkolwiek szans na pracę zmuszał ich często do wejścia na drogę przestępczą.
13. Oświaty kaganiec
q13
14. Wyrwane z kontekstu
q14
15. Marek Hłasko: wszystkie ciekawostki, książki, informacje i cytaty zgromadzone w jednym miejscu.
16. DocPlayer.pl
q16
17. Teatru głodna
q17
18. WielkieSlowa.pl
q18
19. , aluzje, cytaty, bezpośrednie wypowiedzi, a przede wszystkim całe schematy fabularne przyjęte z Pisma św.
20. “Nie wiem po co żyję, jeśli nie kocham nikogo.
21. Potrzebne Ci cytaty, aforyzmy, złote myśli, sentencje które wzruszą, poruszą, zmobilizują do działania i dadzą energię na nowy dzień.
22. Wierzę w bunt jako najwyższą formę nienawiści do terroru, ucisku i niesprawiedliwości i wierzę również w to, że nie ma buntu bez celu, chociaż w interesie świata, który kocha swych buntowników, leży to, aby ich zabić.
23. 18:02 2,0°C Nie mogę go stracić, bo jeśli stracę to ciało, to stracę również i własne i nie zostanie mi nic prócz duszy.
24. Marek Hłasko Zobacz wszystkie książki autora Marek Hłasko Marek Hłasko Cytat 11 listopada 2019 roku, godz.
25. Dead Can Talk
q25
26. Ja ją bardzo kocham, mamo, i dlaczego kiedy chciałem naprawdę żyć jak człowiek, to mi się tak strasznie wszystko skomplikowało.
27. Plakat A2 z cytatem
q27
28. Biblioteka Publiczna
q28
29. Cytaty.info
q29
30. W Polsce – Mikołaju, nikt nie przegrywa: w Polsce albo się komuś noga krzywi, albo inni swoją podstawiają, albo – w ostatnim przypadku – to najświętsze słowo Polaków: pech, tym słowem załatwia się u nas zarówno katastrofy osobiste, jak i narodowe.
31. ] najbardziej kochamy tych ludzi, te sprawy i te rzeczy, od których bieg życia każe nam odchodzić – nieraz na zawsze.
32. “Czasem mi smutno i też nie mam gdzie z tym pójść.
33. Ale pomimo niesamowicie hulaszczego trybu życia, naznaczonego nałogami, buntem, romansami z kobietami i mężczyznami, udawało mu się pisać.
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. WielkieSlowa.pl
q35
36. Oświaty kaganiec
q36
37. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
38. Oświaty kaganiec
q38
39. Cytaty autora, Marek Hłasko (730) Kiedy zapytali mnie, jaką rolę wyznaczyłem sobie w literaturze, odpowiedziałem, iż rolę świadka.
40. Zwierciadlo.pl
q40
41. Zamyslenie.pl
q41
42. Znalezionych cytatów Marek Hłasko: 44 Cynizm w szybkim tempie staje się jedyną moralnością.
43. Zamyslenie.pl
q43
44. Wiem, że jestem człowiekiem trudnym, ale jeżeli można w ogóle mówić o pozytywnych stronach mojego charakteru – jest to chyba wierność, której umiem dokazać ludziom, jeśli ich kocham i lubię.
45. Czytatnik Agi
q45
46. Człowiek nie potrafi ocenić swoich błędów tak długo, jak opowiadanie leży w szufladzie biurka, trzeba je opublikować i zacząć wstydzić się za nie.
47. Bielecki.es
q47
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: