Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Dżentelmen Cytaty

1. Gentiluomo) – współcześnie mężczyzna o dobrym, uprzejmym, wspaniałomyślnym i kurtuazyjnym zachowaniu, bardzo miły.
2. C.K . Dezerterzy Ulubiona scena i cytat: ” Nie ma w słowniku ludzi kulturalnych ….” :)
Thank you for watching!
3. For Gentleman
q3
4. Oficer i dżentelmen (1982) – Amerykanin Zack Mayo (Richard Gere) dorastał na Filipinach, gdzie wraz z apodyktycznym ojcem (Robert Loggia) przeniósł się po samobójstwie matki.
5. Dżentelmen to człowiek, który ma szacunek dla tych, którzy nie mogą mu oddać żadnej przysługi.
6. Demotywatory
q6
7. Cytaty znalezione przez klubowiczów w przeczytanych książkach.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q9
10. Memy – Jeja.pl
q10
11. Cytaty, aforyzmy, złote myśli
q11
12. Demotywatory
q12
13. Kochamy prezenty!
q13
14. Niezlomni.com
q14
15. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q15
16. Sympatia Porady
q16
17. Dżentelmen nigdy nie zamknie przed tobą drzwi a już na pewno zamknie je za tobą,Będzie ci usługiwał jak tylko zechcesz w mare jego możliwości tak samo ja będzie spełniał ….
18. Najmocniejsze cytaty ostatnich dni – 28-latka rzuciła pracę w korpo i została pełnoetatową dominą (115) Najdziksze newsy tygodnia – nagrała swojego niemieckiego szefa wyzywającego polskich pracowników i dostała karę (113) Historie, kiedy kobiety dawały facetom oczywiste sygnały, ….
19. W celu sprawnego i szybkiego działania serwisu, zapewnienia wygody podczas jego przeglądania, dostosowywania funkcjonalności do indywidualnych potrzeb użytkowników, a także w celach statystycznych oraz reklamowych, używamy informacji zapisanych za pomocą cookies.
20. Dżentelmen to człowiek, który jest skromny i stoi na uboczu, który służy innym i myśli o wszystkich z wyjątkiem siebie, i którego najbardziej uszczęśliwia uszczęśliwianie innych.
21. XdPedia – cytaty, opisy, memy, kawały, dowcipy, śmieszne obrazki …
q21
22. News – O.pl Polski Portal Kultury
q22
23. Kandydatka KO na prezydenta zdradza, czym – w razie jej wyboru – będzie się zajmował jej mąż, jak.
24. Niezłomni.com
q24
25. Mimo całej sympatii do dredów, kolczyków, kolorowych skarpetek, fantazyjnych butów, jaskrawych krawatów i polówek, rekomendujemy prawnikom, by do pracy nosili strój pod krawatem, który w naszej szerokości geograficznej kojarzy się z profesjonalizmem, rozsądkiem, odpowiedzialnością.
26. Chodziliśmy razem na mecze, tak słodko tłumaczył mi wszystko, co się dzieje na boisku i zawsze upewniał się, że rozumiem.
27. Rośnij w Siłę
q27
28. Zamyslenie.pl
q28
29. Dołącz do nas na Facebooku – warto bo na tablicy umieszczamy różne fajne cytaty (: Poleć innym serwis cytatybaza na G+.
30. Cytaty z książki „Dżentelmen w Moskwie” (19) Właśnie to, co Bóg dał, Bóg przychodzi bowiem później odebrać.
31. W 1987 zakończył studia na Yale University, a w 1989 obronił pracę magisterską na Stanford University.
32. Projekt: książki
q32
33. Istnieje gatunek zjawisk, których dżentelmen nie może znać z tej przyczyny, że gdyby je poznał, przestałby być dżentelmenem.
34. Istnieje gatunek zjawisk, których dżentelmen nie może znać z tej przyczyny, że gdyby je poznał, przestałby być dżentelmenem.
35. Co czyta Malita
q35
36. FILMixer.pl
q36
37. „Dżentelmen – to człowiek, który nie rani cudzych uczuć, chyba że umyślnie.
38. Demotywatory
q38
39. „zdesperowane gospodynie domowe”) – amerykański serial telewizyjny.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: