Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Nie Mam Chęci Do Życia

1. Ja też nie mam chęci do życia nie mogę znaleźć normalnej dziewczyny bo same materialistki a na dodatek pracy też nie mogę znaleźć bo samych wykształciuchów potrzebują a ja mam tylko zawodówkę,perspektyw na życie nie mam żadnych w tym @@@anym kraju.
2. Czujesz, że życie Ci ucieka? Oto główny powód
Thank you for watching!
3. Demotywatory
q3
4. Kusi na Kulture
q4
5. Niska samoocena, myśli samobójcze i brak chęci do życia – odpowiada Mgr Arleta Balcerek.
6. Uzależniony od ruchu
q6
7. Moje życie to seria katastrof i porażek, kompletny brak życia towarzyskiego, zainteresowań, znajomych, rodziny, za to seria porażek, probelmów, prawnych, nałogowych, finansowych, rodzinnych.
8. Jestem tu nowa, szukałam jakiejś stronki gdzie mogę trochę pozbyć się z siebie bezsilności i wyżalić komuś.
9. Nienawidzę swojego życia, ciała, z powodu choroby (endometrioza), dzieciństwa z powodu alkoholizmu ojca.
10. Witam Mam 17 lat ,coś mnie juz trafia z tym zyciem , nic mi nie idzie albo sobie to wgrywam do glowy sam juz nie wiem nic.
11. Od początku marca jestem bezrobotna, nie mogę znaleźć pracy, żyć mi się nie chce:/ Straciłam chęci do życia.
12. KobietaPo30
q12
13. Od kilku dni nawet słabo jem, nic nie sprawia mi radości, nie jestem wstanie nawet wstać z łóżka i wyjść do łazienki.
14. Wracajac do tematu, to tak w stanach depresyjnych jest, ze czlowiek czuje sie samotny, chocby rzad wspierajacych stal wokol niego.
15. Dobreprogramy
q15
16. Parę miesięcy temu dowiedziałam się przez przypadek, że moja nerka odmówiła posłuszeństwa, a druga jest na dobrej drodze, żeby pójść w jej ślady.
17. Mężczyzna Szczery Do Bólu
q17
18. Niekiedy w depresji pojawiają się lęki o wszystko – o przyszłość, wyjście do sklepu, rozmowę z ludźmi, wykonanie jednego telefonu.
19. Sympatia Porady
q19
20. Co pewien czas wybucham płaczem, odczuwam niepokój z powodu tych wszystkich objawów,chciałabym z kimś o nich.
21. Z moją banalną historią miłosną, która niestety wypala mnie psychicznie.
22. Polish culture
q22
23. Notatki terapeutyczne
q23
24. Uniwersytet SWPS
q24
25. Wysokie Obcasy
q25
26. Żadnych innych przyjemności mąż pracuje po 12 godzin całymi dniami siedzę tylko z dzieckiem i zajmuje.
27. Demotywatory
q27
28. Brak chęci do życia jest jednym z objawów dystymii, która niestety często pozostaje nierozpoznana, a w związku z tym nie jest leczona.
29. Mam dopiero 22 lata – w tym wieku powinienem cieszyć się życiem, a jest zupełnie odwrotnie, wszystko mnie przygnębia, nie widzę najmniejszego sensu.
30. Ciągle jestem jakaś zmęczona, nie mam ochoty w ogóle żyć, wszystko mnie nudzi, denerwuje, nawet nie mam ochoty wychodzić z domu.
31. 2014 · This feature is not available right now.
32. Czas Gentlemanów
q32
33. Od 3 miesięcy nie mam chęci do życia i zajmowania się dzieckiem.
34. Dużo ludzi z mojej klasy wyzywa mnie od kujonów , obraża , wyśmiewa.
35. Wszystko mnie dobija niedawno jeszcze byłam strasznie szczęśliwa a teraz.
36. Mam dopiero 18 lat – w tym wieku powinienem cieszyć się życiem a jest zupełnie odwrotnie, wszystko mnie przygnębia, nie widzę najmniejszego sensu do życia.
37. Witam mam 23 lata, chcialbym z kims porozmawiać bo po pierwsze jestem samotny a po drugie nie mam kompletnie planu na życie.
38. Ewelina Mierzwińska
q38
39. Nie chce mi się żyć,nie mam chęci wstawać z łózka i sie do nikogo odzywać,drażni mnie wszystko i niszczy od wewnątrz, zastanawiam się dlaczego chłopak ze mną jest skoro jestem tak beznadziejna i bezlitosna.
40. Liczy się Wynik
q40
41. Trzeźwy Punkt Widzenia
q41
42. Parenting.pl
q42
43. Basia Szmydt Blog
q43
44. Dziennik Bałtycki
q44
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: