Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Złote Myśli O Małżeństwie

1. Najlepsze oraz najpiękniejsze cytaty, aforyzmy i złote myśli, które pomogą w uzyskaniu życiowej energii i motywacji do działania.
2. Jan Paweł II – O miłości
Thank you for watching!
3. E-aforyzmy.pl
q3
4. Paweł napisał go po grecku, warto poznać również tę sentencje o miłości w łacińskiej wersji: „Et si habuero prophetiam et noverim mysteria omnia et omnem scientiam, et si habuero omnem fidem, ita ut montes transferam, caritatem autem non habuero, nihil sum”.
5. Zwierciadło
q5
6. Aforyzmy o małżeństwie ( o_malzenstwie ) Aforyzmy, Cytaty.
7. Łacina globalnie
q7
8. Siostra z 26-letnim stażem małżeńskim napisała: „Mój mąż i ja poważnie traktujemy Boży pogląd na małżeństwo, dlatego nawet nie dopuszczamy myśli o rozstaniu.
9. Najlepsze sentencje o karierze, kobietach, książkach, małżeństwie, matkach, miłości, pieniądzach, pracy, przyjaźni, psach, szefach, szkole, życiu.
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Zaloguj – Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu
q11
12. Przypominamy najważniejsze cytaty oraz wiersze o miłości, które Jan Paweł II.
13. Dziennik Zachodni
q13
14. Www.cytatki.pl
q14
15. Multiporadnik finansowy
q15
16. O Małżeństwie O Jasiu O Jasiu O Jasiu O Jasiu O Teściowej O Sędziach O małżeństwie O żonach O Kubusiu Puchatku O kelnerach O Jasiu O Zwierzętach O Studentach Złota myśl O Szefie.
17. Www.mysli.com.pl
q17
18. Stressfree.pl
q18
19. Podkreślano, że potrafi prosto i precyzyjnie opisywać najistotniejsze kwestie etyczne i społeczne, problemy z zakresu doktryny wiary i życia Kościoła.
20. Potrzebuję sentencje, aforyzmy, złote myśli o miłości, małżeństwie.
21. W Kinach Tapety Dowcipy Kartki Życzenia Opisy SMSy Sennik Konkursy Filmiki Gry Teledyski Rozmówki Puzzle Forum Czat.
22. Razem z nami wybierzesz się w podróż w świat myśli wielkich ludzi, znajdziesz motywację na każdy dzień, którą być może gdzieś zagubiłeś, a także powody do tego, aby radośnie iść przez życie.
23. WielkieSlowa.pl
q23
24. Kochani, dzisiejszy wpis sponsoruje złota tekila pod pomarańcze, wybaczcie zatem potok słów i być może pewną nieskładność moich dzisiejszych myśli.
25. Wszystkie O cierpieniu O człowieku O głupocie O jedzeniu O kobietach O kotach O małżeństwie O marzeniach O mądrości O mężczyznach O milczeniu O miłości O nadziei O pieniądzach O pracy O przemijaniu O przyjaźni O psach O rodzinie O rozstaniu O szczęściu O śmierci O tęsknocie O.
26. WielkieSlowa.pl
q26
27. Nowosci.com.pl
q27
28. Mjakmama.pl
q28
29. Gazeta Pomorska
q29
30. Cytaty i złote myśli są właściwym dodatkiem na życzeniach ślubnych.
31. Wraca żona do domu i widzi kartkę na drzwiach: – Sprzedam żonę za 360 zł.
32. A więc i my, chrześcijanie, nie możemy zwątpić o człowieku, wiemy bowiem, że człowiek jest zawsze większy niż jego błędy i występki.
33. Wyzwanie Małżeńskie
q33
34. WielkieSlowa.pl
q34
35. Mam nadzieję, że te kilkanaście cytatów, które specjalnie dla was wybrałam, trafią do waszych serc i pomogą wam zmienić życie na lepsze.
36. Złote myśli o małżeństwie – Pierwszy Płocki Portal Ślubno-Weselny – wesele, ślub, informacje dla nowożeńców i jeszcze wiele, wiele więcej.
37. Dziennik Zachodni
q37
38. Wesele z klasą
q38
39. Złote myśli własne – WordPress.com
q39
40. Kobiety to my
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: