Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Kochac Kobiety

1. Byłem w kilku związkach i każdy kończył się tym, że kobiety chciały być postawione na piedestale i czczone niemal jak Bóg.
2. Łobuzy & Piękny Dawid – Łobuz kocha najbardziej (Oficjalny Teledysk)
Thank you for watching!
3. Później romantyczne wiersze zamieniają się w codzienne, bardzo przyziemne obowiązki.
4. Ale sami (mimo wielu plusow takiego ukladu) sa ….
5. Kochać to czuć że osoba którą kochamy ma szczególne miejsce w naszym zyciu, to darzyć tą osobę specjalnymi względami którymi nie obdarzamy nawet przyjaciół.
6. Mężczyźni zamartwiają się często, że nie będą w stanie zaspokoić swojej partnerki, ponieważ nie wytrzymują więcej niż 5-10 minut podczas zbliżenia.
7. Każda z tych miłości jest inna, tak jak inne są kochane przez nas Istoty.
8. Kochać każdy może lecz nie każdy umie Bo żeby kochać-trzeba zrozumieć, Kochać to najpiękniejsze słowo.
9. Możemy przeżyć cała życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje.
10. 'Zdecydowanie trudno znaleźć pozycje, które im się podobają’.
11. Super Express
q11
12. Kobieta – Dziennik.pl
q12
13. Wśród nich swojej drugiej połówki szukają singielki blondynki, które mają niebieskie oczy i są niskie.
14. Nie zrozumiesz,on jest chory,to musi być choroba,bo nie można kochać 2 ch kobiet,tamta go pociagala ją kochał to była ta jedyna ale przed rodziną chelpil się tobą bo jesteś wykształcona.
15. Toptesti.it
q15
16. Załóżmy, że można – chcesz być w takim związku.
17. Sprzedajemy
q17
18. Demotywatory
q18
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Miłość to pasja
q20
21. Miłość to pasja
q21
22. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji.
23. Mamotoja.pl
q23
24. Chcekoszulki.pl
q24
25. Aby ułatwić Ci wybieranie plików zostały one posegregowane pod względem nowości, tytułów i wykonawców, dodatkowo możesz użyć wyszukiwarki.
26. Demotywatory
q26
27. Rzeczpospolita
q27
28. Szanowny Użytkowniku, Zanim klikniesz „Przejdź do serwisu”, prosimy o przeczytanie tej informacji.
29. Demotywatory
q29
30. Zwierciadło
q30
31. Gminny Ośrodek Kultury
q31
32. Demotywatory
q32
33. Kochać kobiety Lyrics: Cześć Zośka, kocham cię jak nikt / Za tobą w ogień poszedłbym / Ty wiesz, że masz największy biust / I jedne z najpiękniejszych ust / Cześć Aśka, ile to już.
34. W jej wykonaniu słuchacze usłyszeli przebój Renaty Przemyk „Babę zesłał Bóg”, „Czy te oczy mogą kłamać” Jana Pietrzaka oraz instrumentalną wersję światowego hitu ….
35. Demotywatory
q35
36. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
37. Mam przyjaciółkę, darzyłem ja uczuciem, ale braterskim, kiedy poznałem moją żonę, ona nie potrafiła zrozumieć jak mogę mówić, że kocham ją i jednocześnie moją przyjaciółkę.
38. Dziennik Łódzki
q38
39. Super Express
q39
40. Open Spotify
q40
41. Nie zrozumiesz,on jest chory,to musi być choroba,bo nie można kochać 2 ch kobiet,tamta go pociagala ją kochał to była ta jedyna ale przed rodziną chelpil się tobą bo jesteś wykształcona.
42. Oczywiście to pytanie o pieniądze to pytanie retoryczne, więc pominę odpowiedź Ja też uważam tak jak Ty, że kobiety mają takie samo prawo do seksualnego zaspokojenia swoich potrzeb jak mężczyźni.
43. Demotywatory
q43
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: