Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Cytaty O Fałszywej Miłości

1. Lecz jeśli to nie jest miłość, to chyba Bóg jest ślepy.
2. Smutne cytaty o miłości #40
Thank you for watching!
3. O pobożności prawdziwej i fałszywej – opis produktu: Pobożność jest to więc życie prowadzone według myśli i woli Bożej, są to przykazania Boże spełnione, jest to zasada Chrystusowa w czyn wprowadzona, jest to duch Chrystusa wszystkie sprawy człowieka ożywiający.
4. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q4
5. Miłość, Cytaty, Słowa • Mysli.com.pl
q5
6. Zamyslenie.pl
q6
7. Księga Myśli – WordPress.com
q7
8. Mieliśmy być młodzi i piękni, a zdechniemy gdzieś w samotności I trzymamy w rękach butelki i bletki, i ciągle słyszymy „dorośnij” Mieliśmy być młodzi i piękni, przed nami iluzja wolności To my,.
9. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q9
10. Ja podam przykład, który kiedyś przeczytałam na internecie: „miłość jest wtedy, kiedy mama bierze na spróbowanie kawę taty i sprawdza, czy na pewno jest dobra”.
11. Gazeta Wrocławska
q11
12. Dziennik Zachodni
q12
13. Demotywatory
q13
14. Cytaty Józef Szujski Odkryj ciekawe i zweryfikowane cytaty · Józef Szujski – polski historyk, jeden z krakowskich stańczyków, publicysta, ….
15. „Naj­lep­szym przy­jacielem jest ten, kto nie py­tając o powód smut­ku, pot­ra­fi spra­wić, że znów wra­ca radość.
16. Przewodnik duchowy
q16
17. Miłość – cytaty, aforyzmy, przysłowia – Zamyslenie.pl
q17
18. Gazeta Współczesna
q18
19. Gazeta Współczesna
q19
20. 2017 · This video is unavailable.
21. Warszawa – NaszeMiasto.pl
q21
22. Dziennik Zachodni
q22
23. O wykształceniz, O myślach, O wrażeniach, O charakterze „A może, w co chętniej wierzył Achamian, wybrańcami byli ci, którzy się wahali.
24. Zamyslenie.pl
q24
25. WielkieSlowa.pl
q25
26. Epodreczniki
q26
27. 2017 · Category People & Blogs.
28. MITOLOGIA – Eros to w mitologii greckiej bóg miłości, syn Aresa i Afrodyty, według dawniejszej tradycji greckiej wyłoniona z Chaosu siła spajająca świat.
29. WielkieSlowa.pl
q29
30. Oto wybrane myśli i cytaty o nadziei i optymizmie zapoznaj się z nimi, niech będą dla Ciebie inspiracją i skłonią do głębszych przemyśleń.
31. TeMysli.pl – Inspirujące myśli, cytaty, demotywatory, teksty …
q31
32. Psychology of Life
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: