Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Fałszywi Ludzie Cytaty

1. Mówisz tak, bo nie poznałeś ludzi, którzy mnie zranili.
2. Fałszywa przyjaźń❤🌸
Thank you for watching!
3. Niezłe Aparaty
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q5
6. Facebook is showing information to help you better understand the purpose of a Page.
7. Ból może i przejedzie Ale wspomnienie nigdy.
8. Zamyslenie.pl
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Przyjaciele fałszywi, przyjaciele fałszywi Dwulicowi ludzie za plecami rozgadani Przyjaciele fałszywi, przyjaciele fałszywi Za plecami rozgadani przyjaciele fałszywi Pochłonięci historiami, które słyszą tylko ściany Widzisz, świat z palca wyssany, świat karmiących się kłamstwami Żołnierzyków ołowianych ukrywanych za maskami *****ysynów Którzy myślą, że są nietykalni.
11. Zamyslenie.pl
q11
12. 13,976 likes · 2,225 talking about this.
13. Motto Einstein Depresja Teksty Inspirujące Cytaty Myśli Życie.
14. Wredna i złośliwa to ja!
q14
15. WielkieSlowa.pl
q15
16. Sukces z klasą
q16
17. Demotywatory
q17
18. Manufaktura Radości
q18
19. Cytaty, Sennik, Aforyzmy
q19
20. Mężczyzna Jeśli mężczyźni wydają się nam mniej fałszywi, tłumaczy się to okolicznością, że prawo zostawia im więcej swobody i uważa za miły żart ….
21. WielkieSlowa.pl
q21
22. Zobacz więcej pomysłów na temat Fałszywi przyjaciele, Przyjaciele i Cytaty.
23. Danse Macabre
q23
24. W dzisiejszych czasach pełno dwulicowych ludzi Każdy z nich się łudzi, że ta ściema się nie znudzi To jest po to, żeby ich ostudzić Dwulicowi ludzie za plecami rozgadani Przyjaciele fałszywi, przyjaciele fałszywi Dwulicowość wada ludzka, proste.
25. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
26. Fałszywi przyjaciele to ci, którzy pojawiają się tylko w trudnych chwilach, ze smutną miną, niby solidarni, podczas gdy tak naprawdę twoje cierpienie jest pociechą w ich nędznym życiu.
27. Tumbral.com
q27
28. Na szczęście Wojtku nigdy nie nazwałam ich przyjaciółmi co najwyżej znajomymi, ale nawet już nimi nie są, bo usunęłam ze znajomych, w życiu nie spotkałam tak zakłamanych, bezczelnych i chamskich osób, po mnie mogli jechać do woli, ale za daleko się posunęli tym opowiadaniem w którym oprócz nazwiska nie było.
29. Danse Macabre
q29
30. Strona, nie ma na celu nikogo urazić i jest.
31. KobietaPo30
q31
32. Danse Macabre
q32
33. U mnie zrobili sobie imprezkę firmową w sobotę, a gdy dowiedziałam się przypadkiem to mi kłamali w żywe oczy że nic nie było.
34. Obrazki Gallery
q34
35. Znaleźli się jednak fałszywi prorocy wśród ludu tak samo, jak wśród was będą fałszywi nauczyciele, którzy wprowadzą wśród was zgubne herezje.
36. Zamyslenie.pl
q36
37. Jeśli w ich otoczeniu przebywacie od razu jesteście słuchaczami ich negatywnego wpływu.
38. Besty, demotywatory, memy, cytaty, życzenia
q38
39. Jest Pozytywnie
q39
40. Głos Wielkopolski
q40
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: