Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Jeszcze W Zielone Gramy

1. 2018 · 'Plan B’ – teledysk do piosenki wykonanej przez Darię Zawiałow 'Jeszcze w zielone gramy’ materiały prasowe.
2. Wojciech Młynarski – Jeszcze w zielone gramy
Thank you for watching!
3. Wyborcza Bydgoszcz
q3
4. Obserwator Toruński
q4
5. Kultura – Gazeta
q5
6. Sądeczanin.info
q6
7. Szczecin Wyborcza.pl
q7
8. Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy, jeszcze któregoś rana odbijemy się od ściany, jeszcze wiosenne deszcze obud.
9. Fejsbukowa wersja bloga Jeszcze w zielone gramy na zbigniewkorba.
10. „Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią piękne sny, marzenia, plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom”.
11. Playournotes.com
q11
12. Magda Umer mówi, że choć miłość jest najpiękniejsza, to cieszy się, że szamotaninę uczuć ma już za sobą.
13. Fejsbukowa wersja bloga Jeszcze w zielone gramy na zbigniewkorba.
14. Kobieta na konkretach
q14
15. Wszystko o Jeszcze w zielone gramy – Daria Zawiałow w Rockowej Bazie Muzycznej na eskarock.
16. Less waste na co dzień
q16
17. WielkieSlowa.pl
q17
18. Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią piękne sny, marzenia plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją Jeszcze w zielone gramy, choć skroń niejedna siwa Jeszcze sól będzie mądra a oliwa sprawiedliwa.
19. 2017 · Ktos wytyka nam, co chwila W mroz czy upal W zime w lecie Szans niedostrzezonych tyle I ktos racje ma, lecz przeciez Jeszcze w zielone gramy jeszcze nie umieramy Jeszcze ktoregos rana odbijemy sie od sciany Jeszcze wiosenne deszcze obudza run zielona Jeszcze zimowe smieci na ogniskach wiosny splona Jeszcze w zielone gramy jeszcze wzrok nam sie pali Jeszcze sie nam ….
20. Kobieta – Dziennik.pl
q20
21. Open Spotify
q21
22. „Jeszcze w zielone gramy”, czyli utwór Wojciecha Młynarskiego w interpretacji Darii Zawiałow, pochodzi ze ścieżki dźwiękowej do filmu „Plan B”.
23. Tekst-piosenki lyrics: Jeszcze w zielone gramy Przez kolejne grudnie, maje Człowiek goni jak szalony A za nami pozostaje Sto okazji przegapionych Ktoś wytyka nam co chwilę W mróz czy w upał, w zimie, w lecie Szans nie dostrzeżonych tyle I ktoś rację ma, lecz przecież Jeszcze.
24. (if you want easier chords, you can transpose by -3 and use a capo on the 3rd fret) [Intro] Cm Ab Fm G7 [Verse 1] Cm Przez kolejne grudnie, maje G7 Każdy goni jak szalony Fm A za nami pozostaje G7 Sto okazji przegapionych Eb Ktoś wytyka nam co chwilę Bb W mróz czy upał, w zimie, w lecie Cm Szans niedostrzeżonych tyle Ab G7 I ktoś rację.
25. Forum Inicjatyw Twórczych w Parzęczewie
q25
26. Super Senior
q26
27. Jeszcze nie, długo nie Jeszcze w zielone gramy, chęć życia nam nie zbrzydła Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła I myśli sobie Ikar, co nie raz już w dół runął Jakby powiało zdrowo to bym jeszcze raz pofrunął Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera Gramy w nim swoje role, naturszczycy bez suflera w.
28. 2017 · Nagranie coveru „Jeszcze w zielone gramy” Wojciecha Młynarskiego zostało zrealizowane we współpracy z Michałem Kushem.
29. Brak – WordPress.com
q29
30. Obserwator Toruński
q30
31. „Jeszcze w zielone gramy, jeszcze nie umieramy Jeszcze się spełnią nasze piękne dni, marzenia plany Tylko nie ulegajmy przedwczesnym niepokojom Bądźmy jak stare wróble, które stracha się nie boją.
32. Playournotes.com
q32
33. Gabinet Osobliwości
q33
34. Człowiek ma skłonność do popadania w skrajności ale żadne skrajności nie są dla niego dobre, warto zatem poszukać czegoś co będzie stanowiło swego rodzaju, pewien „poziom umiarkowania”.
35. 2008 · Jeszcze w zielone gramy chęć życia nam nie zbrzydła Jeszcze na strychu każdy klei połamane skrzydła I myśli sobie Ikar, co nieraz już w dół runął Jakby powiało zdrowo to bym jeszcze.
36. Kultura – Gazeta
q36
37. Ma Gdynia a Moi
q37
38. Ośrodek Kultury Ochoty
q38
39. All About Music
q39
40. Encyklopedia teatru polskiego
q40
41. Telewizja Leszno
q41
42. Chris Cornell – Nearly Forgot My Broken Heart.
43. Jakby powiało zdrowo, to bym jeszcze raz pofrunął Jeszcze w zielone gramy, choć życie nam doskwiera Gramy w nim swoje role naturszczycy bez suflera W najróżniejszych sztukach gramy, lecz w tej, co się skończy źle Jeszcze nie, długo nie.
44. Znajdź teksty piosenki oraz tłumaczenia piosenek i zobacz teledyski swoich ulubionych utworów.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: