Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Witaj Kochanie Wiersze

1. Ten uśmiech , ten błysk w twych oczach roziskrzonych.
2. Stachursky – Czuje i Wiem
Thank you for watching!
3. Księgarnia Edukacyjna
q3
4. I nie ma miary, i nie ma wagi, trochę początku i bez końca, bez wzajemności i bez spełnienia.
5. Dziennik Zachodni
q5
6. Dziś rano radosny się obudziłam,Lecz jeszcze z łóżka wstać nie zdążyłam,Gdy mnie strumienie wody oblały Z pościeli się zwlokłam już mokra cała Potem wychodzę z Sunią na spacer A na dworze całe niebo deszczem płacze Więc znowu zostałam przemoczona Poczułam się z cukru w sobie roztopiona Nic to rzekę – znów się przebrałam I właśnie….
7. Witaj smutku Miłość daje nam skrzydła Czasem potrafi zabić Przychodzi nagle znikąd Odchodzi bez zbędnych słów Miłość bywa skomplikowana Czasem wręcz zmanipulowana Nie słuchaj słów Słuchaj serca i z.
8. Wiersze-miloscia-zdobione.blogspot.com
q8
9. Kartka elektroniczna – Witaj Kochanie czytaj więcej W serwisie Kartkolandia znajdziecie darmowe ekartki Kwiaty, które możecie dowolnie upiększać, dołączać życzenia i muzykę.
10. Kiedy już Myszko wstaniesz, Pomyśl o swoim Tomeczku, Co go masz w serduszka środeczku, bo on myśli o Tobie nieustannie i będzie obok Ciebie przy Twojej kawie porannej.
11. Express Ilustrowany
q11
12. Niech Twój uśmiech odnajdzie Skarb w drugim człowieku , a oczy.
13. Kurier Lubelski
q13
14. @CafeLatte Męska społeczność zwiera szeregi stając na starcie, ćwicząc przedbiegi żeby ósmego, z rana, ofiarnie móc przeprowadzić szturm na kwiaciarnie zakupić kwiatek lub nieraz kilka a potem płynnym ruchem motylka zjawić się w domu z miną twardziela – słuchaj Kochanie, choć to niedziela nie szczędząc czasu ani funduszy ten oto kwiatek (ona się wzruszy) daje go Tobie w.
15. Z Tobą być Ciebie mieć – WordPress.com
q15
16. Przedszkole Samorządowe w Biertowicach – Przedszkolowo.pl
q16
17. Fotoblog erato08 – Flog.pl
q17
18. ♡ ♡ Serce, które kocha ludzi,chętnie się dla innych trudzi…Serce, które patrzy w górę ujrzy słońce poprzez chmurę…Serce wierne to jest przystań w której pokój duszy zyskasz…Serce, które lubi ugodę będzie zawsze bardzo młode…Serce, które śpiewać lubi nigdy szczęścia nie zagubi…Serce, które kocha wiernie nie ogląda się na ciernie….
19. Księgarnia Edukacyjna
q19
20. Przedszkole Nr 16
q20
21. Gazeta Wrocławska
q21
22. Express Bydgoski
q22
23. ObrazkiOnline
q23
24. Kartki i życzenia podzielone na kategorie:urodzinowe,imieninowe,boże narodzenie,wielkanocne.
25. – witaj słodkości moje tęsknię za tobą jak Słońce za latam i za wodą przytulenia pragnę czułości słowa u.
26. Miasto Dzieci
q26
27. Darmowa kartka elektroniczna – Witaj Kochanie – Jeśli podoba Ci się ta kartka to kliknij „Wybieram tę kartkę”, dopisz tylko życzenia i wysyłaj za darmo do przyjaciół.
28. Cohen.ugu.pl
q28
29. GittaRutledge.com – Oficjalna strona poetki : poezja, wiersze …
q29
30. Impresje codzienne
q30
31. Katarzyna Grzebyk
q31
32. MY-Kształciuchy
q32
33. ObrazkiOnline
q33
34. Home – Przedszkole Promyczek – Tomaszów Mazowiecki
q34
35. Czytaj więcej W serwisie Kartkolandia znajdziecie darmowe ekartki Miłość – Walentynki, które możecie dowolnie upiększać, dołączać życzenia i muzykę.
36. Fotoblog erato08 – Flog
q36
37. Poczytaj sobie wiersze, zacznij się uśmiechać, nie pozwól, by na Twój uśmiech ktoś musiał długo czekać.
38. Kiedy ranek zawsze zastanie, to myślę o Tobie nieopamiętanie.
39. „Witaj o poranku niech dzień otuli Cię pięknymi chwilami, niech pozostawi po sobie wiele dobrych ciepłych wspomnień.
40. Przedszkole Nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi w Myszkowie
q40
41. Marzę o tym abyśmy zawsze byli razem i by miłość była naszym pięknym drogowskazem.
42. * Czy moje kochanie się dziś wyspało, czy może ciężkie wstawanie miało, Słoneczko świeci pięknie na niebie, chmurki opala i czeka na ciebie, Lekki wiaterek powoli wieje, resztki snu z powiek zwieje, więc wstawaj kochanie, pobudki już czas, pokaż światu swą piękną twarz.
43. Miasto Dzieci
q43
44. Business Manager – Facebook
q44
45. Przedszkole Nr 10 im. Juliana Tuwima w Czerwionce-Leszczynach
q45
46. Przedszkole Samorządowe w Biertowicach – Przedszkolowo.pl
q46
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: