Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Mądre Cytaty O Rodzinie

1. Nie oglądaj się za siebie i nie martw się przeszłością, ponieważ jej już nie ma.
2. Smutne Ale Prawdziwe/Cytaty Z Bajek… 💔
Thank you for watching!
3. ObrazkiOnline
q3
4. WielkieSlowa.pl
q4
5. Jest Pozytywnie
q5
6. The Mother Mag
q6
7. Tasty Way of Life
q7
8. Jest Pozytywnie
q8
9. Zamyslenie.pl
q9
10. Najpiękniejsze cytaty Kubusia Puchatka oraz dedykacje na Dzień Nauczyciela, Dzień Mamy, Taty< Babci i Dziadka.
11. Demotywatory
q11
12. 7 cytatów, które podnoszą na duchuPismo Święte przychodzi z pomocą, gdy potrzebujemy pocieszenia i wsparcia.
13. Gazeta Współczesna
q13
14. Nic zatem dziwnego, że i cytaty o kobietach stanowią tak obfity zbiór, że wystarczyłoby ich na niejeden ton.
15. Gdyby ktoś zapytał o to, na czym polegała wielkość czynu Krzysztofa Kolumba w odkryciu Ameryki, to trzeba byłoby odpowiedzieć, że nie na idei wykorzystania kulistości Ziemi do odnalezienia zachodniej drogi do Indii.
16. „Mały Książę” Cytaty motywacyjne Cytaty motywujące cytaty o akceptacji Cytaty o aniołach cytaty o artystach Cytaty o codzienności Cytaty o czasie Cytaty o czytaniu Cytaty o dzieciach Cytaty o fałszywych ludziach Cytaty o górach Cytaty o kobietach Cytaty o koniach Cytaty o kotach Cytaty o książkach Cytaty o kłamstwie Cytaty o.
17. Zapewne większość z nich jest wam znana, jednak zależy nam, aby odkryć je na nowo, a może będą stanowić inspirację i indywidualne.
18. Niezwykłe cytaty, które wywołają zadumę i refleksję oraz spowodują, że inaczej zaczniesz patrzeć na życie.
19. Wkawiarence.pl
q19
20. Zbiór sentencji, cytatów i przysłów o rodzinie, dzieciach, rodzicach, krewnych i kuzynach, ojcu i matce, rodzeństwie, potomkach, przodkach, domu, życiu rodzinnym.
21. Miasto Dzieci
q21
22. WielkieSlowa.pl
q22
23. Stressfree.pl
q23
24. Ta strona została znaleziona przez następujące frazy: mądre sentencje życiowe, krótkie sentencje życiowe, mądrości życiowe cytaty, cytaty zyciowe motto, sentencje o czlowieku, mądrości życiowe śmieszne, życiowe cytaty motywujace.
25. Moje cztery najnowsze cytaty, które teraz mam w zeszyciku pod ręką: „Życie jest jak słuchanie obcokrajowej piosenki – na początku nie wiadomo, co nas czeka potem, czasem nieciekawa, chwilami emocjonująca, zaczynamy ją rozumieć ją dopiero od środka, ale co to za radość zrozumienia jedynie urywków, gdy i tak uważamy, że innych nuta życiowa piękniejsza.
26. Dziennik Zachodni
q26
27. Rodzina Cytaty Zebrane cytaty o rodzinie 28 cytatów Cytaty.
28. Cytaty o zaufaniu Cytaty o zdrowiu Cytaty o życiu Cytaty z „Małego Księcia” Cytaty z piosenek Książki dla dzieci Mądre cytaty Smutne cytaty.
29. Jest Pozytywnie
q29
30. Dodaj do swojej kolekcji Edytuj Lubię to Ustaw jako okładkę kolekcji Komentuj.
31. WielkieSlowa.pl
q31
32. Zamyslenie.pl
q32
33. Mjakmama.pl
q33
34. Zobacz najpopularniejsze i najmądrzejsze cytaty o życiu, miłości do dziecka, miłości do drugiego człowieka czy kobitach i spraw, aby stały się argumentem do dyskusji.
35. Dziennik Zachodni
q35
36. Mamotoja.pl
q36
37. Niezłe Aparaty
q37
38. Zebrane są tu aforyzmy, cytaty, przysłowia, sentencje, złote myśli z całego świata.
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: