Cenimy sensowne wypowiedzi, chwytliwe memy i dowcipne cytaty bardziej niż ktokolwiek inny. Ta strona internetowa zawiera naszą unikalną kolekcję inteligentnych fraz i przemyśleń z ponad 500 różnych źródeł, zarówno w formacie tekstowym, jak i na zdjęciach lub filmach.

Franz Kafka Cytaty

1. Cytaty, aforyzmy i sentencje, których autorem jest Franz Kafka – Zamyslenie.
2. Cudzoziemka – powieść autorstwa Marii Kuncewiczowej z 1935 r – cytaty.
Thank you for watching!
3. Franz od samych początków nie lubił swoich obrzezanych rodaków, wytykając im między innymi fanatyzm, szaleństwo i wczesną śmierć.
4. No a jak inaczej miał pisać autor, który był poddanym cesarza austriackiego, o żydowskich korzeniach, posługujący się wyłącznie językiem niemieckim i prawie.
5. Cytaty.info
q5
6. Zrozumieć szczęście to jakby zrozumieć, że grunt, na którym stoisz, nie może być szerszy od dwóch stóp, które go pokrywają.
7. Opera na Zamku
q7
8. WielkieSlowa.pl
q8
9. News – O.pl Polski Portal Kultury
q9
10. WielkieSlowa.pl
q10
11. Whatever nevermind
q11
12. Cytaty, Sennik, Aforyzmy, Przysłowia, Wiersze, Złote myśli
q12
13. Zamyslenie.pl
q13
14. Wszystkie bezsensowne przejawy naszego życia, zwłaszcza te najbardziej bezsensowne, dają się przecież uzasadnić.
15. Aforyzmy z Zürau – opis produktu: Po raz pierwszy w całości po polsku, w układzie autora i w opracowaniu Roberto Calasso.
16. WielkieSlowa.pl
q16
17. W każdym razie przychodzą ciężkie godziny, każdy je przeżywa, gdy się wydaje, że nic się nie osiągnęło, że tylko od początku przeznaczone do wygrania procesy kończą się dobrze, co by się i tak bez niczyjej pomocy stało, podczas gdy wszystkie inne przegrywa się mimo całego trudu, mimo wszystkich zabiegów, wszystkich.
18. W swoich powieściach stworzył model sytuacji zwanej sytuacją kafkowską i określanej w języku niemieckim za pomocą przymiotnika „kafkaesk”, którego istotą jest konflikt zniewolonej jednostki z anonimową, nadrzędną.
19. Fluoksetyna
q19
20. Sprawdzone cytaty
q20
21. Zamyslenie.pl
q21
22. Największa baza: cytaty i aforyzmy, sennik, przysłowia narodów, poezja – wiersze, mądrości życiowe, cytaty sławnych ludzi, największy sennik, slogany, myśli, literatura, złote myśli.
23. W swoich powieściach stworzył model sytuacji zwanej sytuacją kafkowską i określanej w języku niemieckim za pomocą przymiotnika „kafkaesk”, którego istotą jest konflikt zni.
24. Zamyslenie.pl
q24
25. Swiatobrazu.pl
q25
26. TenStickers
q26
27. MLingua | Forum Tłumaczy
q27
28. „Wnioskuję to z tego, że jestem wprawdzie oskarżony, ale nie mogę znaleźć najmniejszej winy, o którą można mnie było oskarżyć.
29. Numer 14 – Remigiusz Jaskot
q29
30. Swiatobrazu.pl
q30
31. I chociaż nie ma bezpośrednich ani pośrednich świadectw, że gdzieś napomykał o istnieniu tych aforyzmów, wręcz narzuca się myśl, że chciał opu.
32. DocPlayer.pl
q32
Rate article

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: